Lara Gessler: jem więcej, ćwiczę mniej, wyglądam lepiej

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2017 10:00
- Waga kłamie i nie mówi wszystkiego o sylwetce. A przecież oprócz kilogramów chodzi jeszcze o skład naszego ciała - mówi Lara Gessler, która w ciągu 90 dni odmieniła swoje życie...
Audio
  • Lara Gessler o treningach, które zmieniają ciało i umysł na lepsze (Rozbiegani/Czwórka)
Lara Gessler i Karina Terzoni
Lara Gessler i Karina Terzoni Foto: Czwórka

Lara Gessler Przed metamorfozą trenowałam więcej, jadłam mniej i w ogóle nie myślałam o regeneracji. Okazało się, że przez lata głodziłam się, a moje mięśnie nie miały czasu na odbudowę

Kucharka, restauratorka i autorka książki "Słodki zielnik Lary", trzy miesiące temu podjęła wyzwanie, które umożliwiło jej rekompozycję masy. - Straciłam dwa kilogramy tłuszczu, ale zyskałam dwa kilogramy tkanki mięśniowej. To była taka metamorfoza, podczas której nie schudłam, ale zyskałam fajne ciało i dużą satysfakcję - tłumaczy gość Czwórki i dodaje, że czynnikiem, który gwarantuje skuteczność takiej operacji jest... niemyślenie o wadze. - Centymetr frustruje, a najważniejsza jest konsystencja ciała, które ćwiczy i pracuje - mówi Gessler.

Jak wyglądał jej plan treningowy? Dlaczego warto ćwiczyć w duecie i kiedy organizm zaczyna szykować się na wojnę? O tym m.in. mówimy w audycji.


Czytaj także
jóźwik terzoni 1200.jpg
Joanna Jóźwik: w sporcie wyczynowym liczą się szczegóły

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Lara Gessler (kucharka, restauratorka i autorka książki "Słodki zielnik Lary")

Data emisji: 8.07.2017

Godzina emisji: 10.15

kul/iwo

Czytaj także

Chia, algi, jagody goji - wprowadź do diety nową jakość

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 15:06
Jarmuż, komosa ryżowa, olej lniany, algi, jagody goji czy czosnek - moda na zdrowe gotowanie trwa, więc te składniki coraz częściej lądują na naszych stołach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sezonowe warzywa. "Nadchodzi czas pietruszki"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 13:20
- Sezonowe warzywo jest dobre dla zdrowia, dla portfela i dla środowiska. Chciałabym, żeby z dodatku do kotleta awansowało na pełnowartościowe danie - przekonuje Dominika Wójciak, autorka książki "Sezonowe warzywo".
rozwiń zwiń