Coaching - przeprowadzi Cię z punktu A do B

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 15:53
- Często coach podpowiada, jak realizować swe zamierzenia w różnych dziedzinach życia - mówią goście Czwórki.
Audio
  • Jędrzej Stępień, trener z Akademii Uwodzenia i Adam Dębowski coach, psycholog biznesu opowiadają o zawodzie coacha (Się mówi/Czwórka)
Coaching - przeprowadzi Cię z punktu A do B
Foto: Pixabay.com/Public domain

- Coach to osoba, która ma motywować w życiu zawodowym i prywatnym - mówią Jędrzej Stępień, trener z Akademii Uwodzenia i Adam Dębowski coach, psycholog biznesu. - Coaching powstał, bo bardzo wiele osób, aktywnych i zdolnych, gdzieś pędzi, a coaching to jest taki moment zatrzymania - oceniają Czwórkowi goście

Niektórzy coachowie uważani są za mentorów, którzy znajdą rozwiązanie na wszystkie problemy. Choć każda wizyta u nich to niezły wydatek. Mnóstwo jest wariantów coachingu, dlatego i w tej branży zdarzają się oszuści. Czwórkowi goście opowiadają o swojej pracy, o wspieraniu człowieka, który w danym momencie sobie nie radzi. Zdradzają też, jak sprawdzić czy mamy do czynienia z uczciwym coachem.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał: Anna Hardej

Goście: Jędrzej Stępień (Akademia Uwodzenia, trener), Adam Dębowski (coach, psycholog biznesu)

Data emisji: 12.05.2016

Godzina emisji: 14.00

pj/kd

Czytaj także

Role i niedole płci w korporacji. Kobiety są dyskryminowane?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2015 16:27
- Dysproporcja między zarobkami kobiet i mężczyzn zwiększa się proporcjonalnie do zajmowanego stanowiska i stażu pracy. Na "niskich" stanowiskach wynagrodzenie jest podobne - tłumaczyła adwokat Eliza Kuna.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Chrześcijanin randkuje. Także na "speed dating"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 17:20
- Za nami czterdzieści edycji spotkań w formule "speed dating", podczas których drugą połówkę mogą znaleźć osoby wyznające te same wartości - tłumaczą organizatorzy chrześcijańskich randek.
rozwiń zwiń