Chrześcijanin randkuje. Także na "speed dating"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 17:20
- Za nami czterdzieści edycji spotkań w formule "speed dating", podczas których drugą połówkę mogą znaleźć osoby wyznające te same wartości - tłumaczą organizatorzy chrześcijańskich randek.
Audio
  • Jesteś wierzący i szukasz miłości? Umów się na chrześcijańską randkę! (Się mówi/Czwórka)
Na chrześcijańskie randki przychodzą ci, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga. Ich zdaniem to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi
Na chrześcijańskie randki przychodzą ci, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga. Ich zdaniem to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmiFoto: Pixabay/ionasnicolae/dom. publiczna

W trakcie takiego spotkania naprzeciw siebie siada dwadzieścia damsko-męskich par. Dziewczyny i chłopcy mają tylko 5 minut, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie, potem muszą zmienić rozmówcę. - Nie zawsze jest to początek wielkiej miłości, ale zawsze szansa, żeby poznać nowych, fajnych i wierzących ludzi - wyjaśnia Łukasz Kucharski.

Goście Czwórki mówią także o trwałości związków opartych na wartościach chrześcijańskich i zdradzają kulisy największych miłości, które narodziły się w trakcie ich imprezy.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Ewa Sztreker, Łukasz Kucharski (organizatorzy chrześcijańskich randek)

Data emisji: 29.04.2016

Godzina emisji: 15.00

kul/jp

Czytaj także

Młodzi katolicy. Wiara jest relacją - nie da się tego nauczyć

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 17:25
70 proc. młodych ludzi deklaruje się jako osoby wierzące. W Czwórce sprawdzamy, co kryje się pod tym pojęciem i jak znaleźć drogę do Pana Boga.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłość w czasach nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 18:35
- Restauracje, w których każdy gość musi odłożyć swój telefon do specjalnego pudełka, żeby skupić się na rozmowie, stają się coraz bardziej popularne - mówi dr Leszek Bukowski.
rozwiń zwiń