X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chrześcijanin randkuje. Także na "speed dating"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 17:20
- Za nami czterdzieści edycji spotkań w formule "speed dating", podczas których drugą połówkę mogą znaleźć osoby wyznające te same wartości - tłumaczą organizatorzy chrześcijańskich randek.
Audio
  • Jesteś wierzący i szukasz miłości? Umów się na chrześcijańską randkę! (Się mówi/Czwórka)
Na chrześcijańskie randki przychodzą ci, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga. Ich zdaniem to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi
Na chrześcijańskie randki przychodzą ci, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga. Ich zdaniem to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmiFoto: Pixabay/ionasnicolae/dom. publiczna

W trakcie takiego spotkania naprzeciw siebie siada dwadzieścia damsko-męskich par. Dziewczyny i chłopcy mają tylko 5 minut, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie, potem muszą zmienić rozmówcę. - Nie zawsze jest to początek wielkiej miłości, ale zawsze szansa, żeby poznać nowych, fajnych i wierzących ludzi - wyjaśnia Łukasz Kucharski.

Goście Czwórki mówią także o trwałości związków opartych na wartościach chrześcijańskich i zdradzają kulisy największych miłości, które narodziły się w trakcie ich imprezy.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Ewa Sztreker, Łukasz Kucharski (organizatorzy chrześcijańskich randek)

Data emisji: 29.04.2016

Godzina emisji: 15.00

kul/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Młodzi katolicy. Wiara jest relacją - nie da się tego nauczyć

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 17:25
70 proc. młodych ludzi deklaruje się jako osoby wierzące. W Czwórce sprawdzamy, co kryje się pod tym pojęciem i jak znaleźć drogę do Pana Boga.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłość w czasach nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 18:35
- Restauracje, w których każdy gość musi odłożyć swój telefon do specjalnego pudełka, żeby skupić się na rozmowie, stają się coraz bardziej popularne - mówi dr Leszek Bukowski.
rozwiń zwiń