Tanie wakacje w Londynie. Jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2015 13:30
Zdaniem podróżnika Mateusza Jakubowskiego Londyn to miasto, od którego warto zacząć zwiedzanie Europy. - Jest urzekające - mówił ekspert.
Audio
  • Jak dotrzeć do Londynu, poruszać się po mieście i gdzie nocować, by nie nadwyrężyć portfela? (Tędy po trendy/Czwórka)
Londyn to wymarzony cel podróży dla miłośników pieszego zwiedzania
Londyn to wymarzony cel podróży dla miłośników pieszego zwiedzaniaFoto: Glowimages/East News

- Zaletą Londynu jest to, że można tam dolecieć z tanimi liniami z większości dużych miast w Polsce - tłumaczył ekspert i przyznał, że Londyn to także jedno z najciekawszych pod względem zabytków i muzeów miast na świecie. - A większość z tych najważniejszych położona jest blisko siebie, więc będąc na miejscu warto wybrać się na spacer, albo poruszać komunikacją miejską - mówił podróżnik i przyznał, że na noc również nie zostaniemy bez dachu nad głową, a - poza couchsurfingiem - najtańszą opcją będzie hostel.

Jakubowski opowiadał w Czwórce, które muzea, pałace i parki koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w Londynie. Zdradzał także, ile zapłacimy za przelot, nocleg czy obiad, będąc już na miejscu.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 9.08.2015

Godzina emisji: 11.00

kd/mc

Czytaj także

Z mamą do Maroka - egzotyczne wakacje

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2015 10:30
W naszym cyklu "Podróże za 1 euro" tym razem wybraliśmy się do Maroka. Ten północnoafrykański kraj zaskakuje kontrastami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sposoby na tanie podróżowanie: autostop, back packing

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2015 18:58
W audycji "Piątek, piąteczek, piątunio" garść porad dla tych, którzy niebawem wybierają się w podróż, ale krucho u nich z kasą. Jak zorganizować wakacje życia niskim kosztem?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Do Belgradu za grosze? Sprawdź, jak to zrobić

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 13:18
- Belgrad to piękne, ale niezbyt drogie miasto. Idealny pomysł na weekendowy wypad - mówił podróżnik Łukasz Przybyłek. I polecał patenty na tani transport i zakwaterowanie w stolicy Serbii.
rozwiń zwiń