"Smaki Prahy". Filmy, które smakują

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 13:00
Odkąd Polacy pokochali gotowanie, chętnie "testują" też filmy o jedzeniu. - Festiwal "Smaki Prahy" zadba o ducha i o ciało. Będą najlepsze kulinarne tytuły oraz degustacja przysmaków - zapowiada organizatorka imprezy.
Audio
  • "Smaki Prahy" - co w programie pierwszej edycji festiwalu kulinarnego w Kinie Praha? (Tędy po trendy/Czwórka)
W programie festiwalu, w sekcji filmowej, znalazła się m. in. francuska komedia Faceci od kuchni z  Jeanem Reno w roli głównej
W programie festiwalu, w sekcji filmowej, znalazła się m. in. francuska komedia "Faceci od kuchni" z Jeanem Reno w roli głównejFoto: mat. promocyjne/Monolith Films

Impreza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Kinie Praha w Warszawie. - W części filmowej zobaczymy obrazy nie tylko o jedzeniu, ale też o miłości do jedzenia - mówi gość Czwórki. - Są wśród nich moje ulubione tytuły: "Podróż na sto stóp" oraz "Smak curry".

Katarzyna Polubiec-Mrowińska zdradza też kulinarne menu pierwszej edycji festiwalu, opowiada o bezalkoholowym winie i bezglutenowych lodach oraz tłumaczy, na czym polega… Kuchnia Wędrująca.  

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Katarzyna Polubiec-Mrowińska (Kino Praha)

Data emisji: 15.08.2015

Godzina emisji: 11.00

kul/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuczna inteligencja - czy roboty pokonają ludzi?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 15:00
Filmowcy często sięgają do tematu zagłady ludzkości lub podporządkowania jej przez istoty pozbawione emocji. Najnowszy film o tej tematyce to "Imperium robotów. Bunt maszyn".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deadpool - bohater Marvela inny niż wszyscy

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 13:00
Deadpool nie jest aż tak rozpoznawalny jak Spider-Man czy Kapitan Ameryka, to jeden z najbardziej tajemniczych bohaterów uniwersum Marvela. W przyszłym roku zobaczymy go w kinach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Fantastyczna Czwórka" - powrót superbohaterów

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 14:00
Po 10 latach na ekrany kin powraca komiksowa czwórka superbohaterów: Ludzka pochodnia, Stwór, Pan Fantastic i Niewidzialna kobieta.
rozwiń zwiń