Artur Filipowicz z "Topowej Dychy" o vlogach od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 12:00
Teorie spiskowe, które stały się prawdą, największe tajemnice mórz, utracone technologie i wielcy dyktatorzy - ciekawostki m.in. z tego zakresu można znaleźć na kanale "Topowa Dycha".
Audio
  • Artur Filipowicz o pracy nad kanałem "Topowa Dycha" (Tędy po trendy/Czwórka)
10 faktów na temat postaci historycznych, dziwnych wynalazków czy znanych marek? Takie ciekawostki znajdziesz na kanale Topowa Dycha
10 faktów na temat postaci historycznych, dziwnych wynalazków czy znanych marek? Takie ciekawostki znajdziesz na kanale "Topowa Dycha"Foto: archiwum prywatne

Artur Filipowicz przyznaje, że nad tworzeniem vloga pracuje cały sztab ludzi, a część materiałów filmowych, np. nagrywanych za granicą, na zapleczach sieciowych restauracji, jest kupowana. - Dzięki temu wygląda to profesjonalnie - mówi youtuber. Zaznacza też, że jego przepis na sukces to różnorodność: - Gdy dużo mówię o horrorach, ludzie pytają, dlaczego "Topowa Dycha" jest taka dołująca. I wtedy wrzucam coś bardziej naukowego - wyjaśnia Artur.

Gość Czwórki zdradza, który odcinek jest jego ulubionym i obiecuje, że wkrótce nagra film z... 10 faktami na temat Radiowej Czwórki.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Kamil Jasieński i Aleksandra Jasińska

Gość: Artur Filipowicz (youtuber, twórca kanału "Topowa Dycha")

Data emisji: 23.08.2015

Godzina emisji: 11.00

mg/mc

Czytaj także

Mieciu Mietczyński - postrach polskich filmowców

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 14:00
Mieciu Mietczyński to autor kanału na YouTubie, na którym krytykuje najgorsze filmy, a także streszcza szkolne lektury. - Możliwe, że przez to skończę za kratkami... - żartował w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matt Olech - pozytywnie zakręcony vloger

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 15:40
- Staram się, żeby moje filmy, mimo żartów czy podtekstów seksualnych, kończyły się puentą, która sprowokuje ludzi do myślenia - mówi Olech.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Youtuber Dem3000 nie powie wam, jak żyć

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 15:00
Jakub Dębski ocenia filmy i smaki chipsów oraz przerabia kreskówki. - Ale nie mówię już internautom, jak mają żyć. Okazało się, że im bardziej ja to ogarniam, tym bardziej stwierdzam, że to nie są dobre rzeczy dla innych - mówi.
rozwiń zwiń