X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Życie na kreskę. Rysunki o podłożu "psychicznym"

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 15:30
- Komiks czy rysunek pozwalają wejść w tematy trudne trochę "od tyłu". W moich pracach pokazuję to, co mnie porusza w rzeczywistości i o czym chciałabym porozmawiać z ludźmi - mówi Marta Zabłocka, autorka fanpage'a "Życie na kreskę".
Audio
  • Marta Zabłocka o "Życiu na kreskę" (Tędy po trendy/Czwórka)
Marta Zabłocka nie ma artystycznego wykształcenia. Studiowała psychologię. I przyznaje, że wykształcenie pomaga jej w procesie twórczym. Być może bardziej niż gdyby skończyła kierunek artystyczny
Marta Zabłocka nie ma artystycznego wykształcenia. Studiowała psychologię. I przyznaje, że wykształcenie pomaga jej w procesie twórczym. Być może bardziej niż gdyby skończyła kierunek artystycznyFoto: Pixabay/AxxLC/dom. publiczna

Czytaj także
make life harder 1200.jpg
Make Life Harder: jesteśmy ofiarami postironii

W komentowaniu świata Marcie Zabłockiej pomagają Emil i Lucek. - To moi chłopcy, dwa koty. Wraz z galerią innych postaci biorą udział w przygodach, które im wymyślam - wyjaśnia rysowniczka.

Najpierw robiła to "do szuflady", potem rysunki zaczęła wrzucać do sieci. - Sukces "Życia nie kreskę" nie jedynie moim dziełem, ale też tych, którzy chcą oglądać moją pracę.

Marta Zabłocka opowiada także, jak absolwenta liceum ekonomicznego stała się artystką, dlaczego panikowała na portalu społecznościowym i tłumaczy, dlaczego na ładne rysunki szkoda życia...

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Marta Zabłocka (fotografka, rysowniczka, autorka fanpage'a "Życie na kreskę")

Data emisji: 22.01.2017

Godzina emisji: 9.16

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zaradnik domowy. Soda, ocet i sól rozwiążą wszystkie problemy!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2016 15:00
- To niby prawda stara jak świat, ale o niej nie pamiętamy. I biegamy do sklepu po pachnący rajskim kwieciem detergent do wszystkiego, gdy rozwiązanie mamy w kuchennej szafce - opowiada Kasia Dyna, autorka "Gospodyny. Zaradnika domowego"
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapytam inaczej. "Inny wymiar rozmów z gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 11:10
- Mówi się, że internet daje mnóstwo możliwości i każdy może mieć w sieci 15 minut sławy, ale konkurencja jest olbrzymia i coraz trudniej jest dobrze się "sprzedać" - mówi Paulina Drela, autorka kanału "Zapytam inaczej".
rozwiń zwiń