Złapane w sieci. Autorski przegląd internetu

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 11:20
Co w ostatnim tygodniu zelektryzowało internautów, który youtuber zebrał najwięcej polubień i kto zasługuje na tytuł króla sieci? Zapraszamy na autorski przegląd informacji z sieci Mateusza Murawskiego z "Noizz.pl".
Audio
  • Miniony tydzień w sieci podsumowuje Mateusz Murawski z "Noizz.pl" (Tędy po trendy/Czwórka)
Co tydzień w audycji Tędy po trendy z zaproszonymi do studia gośćmi podsumowujemy to, czym ostatnio żyli internauci
Co tydzień w audycji "Tędy po trendy" z zaproszonymi do studia gośćmi podsumowujemy to, czym ostatnio żyli internauciFoto: Pixabay/LoboStudioHamburg/dom. publiczna

Czytaj także
komputer 1200 .jpg
Youtuberzy popularniejsi niż gwiazdy seriali?

Gość Czwórki komentuje też oświadczenia publikowane na Facebooku dotyczące wykorzystywania zamieszczonych na profilach zdjęć. - Mądrzy internauci już nauczyli się, że to jest "fake" i nie udostepniają tego komunikatu, ponieważ w żaden sposób to oświadczenie nie jest wiążące - zaznacza Murawski.

W ostatnim czasie internet żył także kolejną przygodą Sylwestra Wardęgi. Tym razem znany youtuber "starł się" z policjantami na dworcu w Krakowie i został za to oceniony przez kolegę z branży - Gargamela. O konflikcie Wardęga vs Gargamel i o tym, co można, a czego nie wypada robić w sieci, dowiesz się więcej z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Mateusz Murawski ("Noizz.pl")

Data emisji: 29.01.2017

Godzina emisji: 8.10

kul/mc

Czytaj także

Make Life Harder: jesteśmy ofiarami postironii

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 15:20
- Piszemy o wszystkim i o wszystkich. Jesteśmy komentatorami rzeczywistości w przestrzeni słowa pisanego i w tekście najbardziej się sprawdzamy - mówią twórcy "Make Life Harder".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapytam inaczej. "Inny wymiar rozmów z gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 11:10
- Mówi się, że internet daje mnóstwo możliwości i każdy może mieć w sieci 15 minut sławy, ale konkurencja jest olbrzymia i coraz trudniej jest dobrze się "sprzedać" - mówi Paulina Drela, autorka kanału "Zapytam inaczej".
rozwiń zwiń