Związek z gwiazdą. Czy to ma przyszłość?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 10:00
Zdaniem aktorki Agnieszki Żulewskiej, znanej m.in. z filmu "Bejbi blues" takie związki są bardzo trudne. Ale nie niemożliwe. O tym, jak mogłoby wyglądać życie z gwiazdą nakręcono m.in. film "Bodyguard".
Audio
  • Agnieszka Żulewska opowiada o związkach gwiazd. Jak takie relacje funkcjonują w życiu i w filmie? (Tryb głośnomówiący/Czwórka)
W Notting Hill postać Hugh Granta zakochuje się w filmowej gwieździe, granej przez Julię Roberts
W "Notting Hill" postać Hugh Granta zakochuje się w filmowej gwieździe, granej przez Julię RobertsFoto: mat. pras./fragm. plakatu

- Miks dwóch osób publicznych jest jednym z najtrudniejszych, ale jeśli pojawiają się problemy, to myślę, że ich podłoże leży dużo głębiej niż wyłącznie w tym, że pracujemy w tym samym zawodzie - mówiła Żulewska. Temat miłości do gwiazdy staje się często przewodnim motywem filmów.

W komedii "Notting Hill" właściciel księgarni, grany przez Hugh Granta spotyka wielką gwiazdę filmową - w tej roli Julia Roberts, a miłość, jaka się rodzi między nimi, jest w stanie przetrwać mimo wielu perypetii. Zaś w obrazie "Bodyguard", czyli love story Whitney Huston i Kevina Costnera, koniec jest mniej optymistyczny. W audycji "Tryb głośnomówiący" rozmawialiśmy o tym, czy w realnym życiu związek z osobą publiczną, gwiazdą wiecznie wystawioną na błysk fleszy, może być problematyczny i jakie kłopoty może wywołać sława partnera.

***

Tytuł audycji: Tryb głośnomówiący

Prowadzący: Beata Kwiatkowska i Błażej Hrapkowicz

Data emisji: 27.01.2016

Godzina emisji: 20.00

kd/kul

Czytaj także

Być jak Jolie i Pitt, czyli o miłości w pracy

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 12:15
Angelina Jolie i Brad Pitt to najsłynniejsza para, która poznała się na planie filmowym. Ale w pracy spotkali się również polscy aktorzy - Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Zapytaliśmy ich o plusy i minusy takiego związku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Frycz i Mateusz Banasiuk. "Dobry związek przetrwa wszystko"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 09:00
Różnice religijne, polityczne, ideologiczne, kulturowe - czy mogą zniszczyć nawet najbardziej udany związek?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czerwony pająk" - czym nas zaskoczy Marcin Koszałka?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 17:10
"Czerwony pająk" Marcina Koszałki, "Slow West" Johna Macleana i "Aferim" Radu Jude - to filmy, które w tym tygodniu pokażą się na ekranach kin.
rozwiń zwiń