Czas na podryw

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 14:00
Każdy moment jest dobry na interesujący flirt. Za to nie każdy sposób na podryw gwarantuje nam szansę na sympatycznie spędzone chwile.
Czas na podryw
Foto: sxc.hu

We wtorkowy poranek prześledzimy temat dokładnie. Przyjrzymy się, jak wyglądają różnice pomiędzy podrywaniem przez facetów i przez kobiety? Jakie środki wykorzystują? Która ze stron jest bardziej bezpośrednia, a która liczy na umiejętność czytania między wierszami?
Sprawdzimy też, czy warto umówić się na randkę w ciemno. Jaka jest szansa na to, że takie spotkanie przyniesie nam poznanie miłości naszego życia, a jakie ryzyko totalnego niewypału?
PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić ten pierwszy krok? "Przede wszystkim nie należy się bać"

Na koniec doradzimy wam, jakich tekstów na pewno nie używać, jeśli liczycie na zawarcie ciekawej znajomości. Najgorszych tekstów na podryw jest całe multum. My wybierzemy i wskażemy te najgorsze z najgorszych.
Michał Migała i Mariusz Infulecki zapraszają na "Audycję nr 1" od poniedziałku do czwartku. Ruszamy już o 6.00!
ac

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Rozenek: kluczem do szczęścia jest równowaga

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 18:00
Aktora Jacka Rozenka kojarzymy przede wszystkim z wielu ról filmowych i telewizyjnych. To jednak tylko wycinek jego dorobku zawodowego. Na co dzień bowiem rodowity, 45-letni warszawiak doskonale radzi sobie jako mówca motywacyjny i coach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy zdrada à la Brokeback Mountain jest usprawiedliwiona?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:00
"American Beauty", "Bliżej", "Małe dzieci", "Intymność" i wiele innych. Z ekranów kin zdrada wprost się wylewa - ku przestrodze, czy dla zachęty? O filmowych i rzeczywistych zdradach rozmawialiśmy w audycji "Tryb głośnomówiący".
rozwiń zwiń