Jak odchudzają się Polki?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 15:08
W środowy poranek poruszymy temat ważny dla milionów Polek. Małgorzata Ohme przyjrzy się ich dietom i walce ze zbędnymi kilogramami.
Jak odchudzają się Polki?
Foto: sxc.hu/public domain

Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? Jak wiele Polki są gotowe poświęcić dla figury modelki?
PRZECZYTAJ: Moda XXL - najważniejsze jest, aby czuć się dobrze

W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme" Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami, po jakie środki sięgają kobiety oraz jak na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmieniło się nasze podejście do diet i życia z rozmiarem XXL.
Do wysłuchania materiału zapraszamy w "Audycji nr 1" w środę 29 października od 6.00.
ac

Czytaj także

Polacy tyją w zastraszającym tempie

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 15:00
- Trening, dieta, sport, zdrowy rozsądek - to jedyne metody w walce o zdrową sylwetkę i dobre samopoczucie - powiedziała w Czwórce specjalistka ds. żywienia Zuzanna Antecka. Raporty są niestety niepokojące. Polacy mają coraz większe problemy z nadwagą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak pracują stewardessy? "To niełatwy zawód"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 15:00
Wiele dziewczynek od najmłodszych lat marzy o pracy stewardessy. Panuje przekonanie, że to praca niezbyt trudna, pozwalająca godnie zarobić, zwiedzić świat i poznać wielu ciekawych ludzi. Ile jest w tym prawdy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarowanie słowem, czyli sposób na skuteczny podryw

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 11:30
"Ej mała! Bardzo bolało, kiedy spadłaś z nieba?". Mówiąc tak do dziewczyny, która ci się podoba możesz być pewien jednego - nim się obejrzysz, odleci skąd przybyła. O najlepszych i najgorszych tekstach rzucanych podczas podrywu rozmawialiśmy w "Audycji nr 1".
rozwiń zwiń