Grochowski Ninja. Będzie nowym superbohaterem?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 16:37
Za cel postawił sobie obronę słabszych, ale przy okazji swojej działalności wśród młodzieży promuje zdrowy i sportowy styl życia: trenowanie sztuk walki i bieganie.
Audio
  • Cezary Roman, czyli Grochowski Ninja opowiada w Czwórce swoją historię (Audycja nr 1)
Grochowski Ninja wraz z prowadzącymi Audycję nr 1 Mariuszem Infuleckim i Michałem Migałą
Grochowski Ninja wraz z prowadzącymi "Audycję nr 1" Mariuszem Infuleckim i Michałem MigałąFoto: Czwórka

Czy 21-letni Cezary Roman, którego spotkać można w warszawskiej dzielnicy Grochów, to nowy stołeczny superbohater? - po prostu bieganie po okolicy z mieczem i w dresie nie wyglądało dobrze, więc postanowiłem się za kogoś przebrać. I padło na strój wojownika ninja - tłumaczył początki swojej pasji.

Przyznał jednak, że choć początkowo mieszkańcy okolicy odnosili się do niego z dystansem, a nawet lękiem, teraz już reagują na jego przebranie pozytywnie. - Robią sobie ze mną zdjęcia, a ci, którzy widzą mnie poraz pierwszy, po prostu się dziwią - tłumaczył w Czwórce.

Młody ninja opowiadał także o broni, której używa, o swoich treningach, a także zdradził, czy podobnie jak prawdziwi japońscy wojownicy, planuje opanować sztukę bycia niewidzialnym.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Goście: Cezary Roman (Grochowski Ninja)

Data emisji: 29.09.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/pg

Czytaj także

Radiowa Czwórka bawiła się w Wilanowie!

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 12:00
Czwórka przeniosła się do warszawskiego Wilanowa nad Jezioro Powsinkowskie. Wczoraj odbyła się tam impreza pod hasłem "Za Hajs Matki Baluj", dziś plenerowe studio odwiedzili ciekawi goście.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórca kanału "Polimaty": nie spoczywam na laurach

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 09:09
Choć jego kanał ma niemal 370 tys. subskrybentów na YouTubie, a książka sprzedaje się jak świeże bułeczki, Radek Kotarski nie zatrzymuje się i wciąż realizuje nowe pomysły.
rozwiń zwiń