X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Olubińska. "Zobaczyć Boga w drugim człowieku"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 15:30
- Chciielibyśmy Pana Boga zamknąć w kościele. Tymczasem najpiękniejsze rozmowy o wierze prowadziłam w takich miejscach i w takich okolicznościach, o których nigdy bym nie pomyślała - opowiada dziennikarka Katarzyna Olubińska.
Audio
  • Do czego w życiu potrzebna nam wiara? (Strefa prywatna/Czwórka)
Katarzyna Olubińska na planie  konferencji Robimy raban? - czyli młodzi w Kościele, zorganizowanej przez Catholic Voices Poland
Katarzyna Olubińska na planie konferencji "Robimy raban? - czyli młodzi w Kościele", zorganizowanej przez Catholic Voices PolandFoto: PAP/Tomasz Gzell

Katarzyna Olubińska Ludzkie zdolności do kochania i wybaczania gdzieś w pewnym momencie kończą się. On jest niekończącą się miłością

W książce "Bóg w wielkim mieście" dziennikarka rozmawia z gwiazdami o sprawach, wobec których wszyscy jesteśmy równi: o miłości, przyjaźni, strachu, cierpieniu, śmierci, rodzinie, karierze, marzeniach, szczęściu. Nam opowiada m.in. o swojej drodze do Boga, pięknie małych gestów i celebracji życia. - Jak jest bezpieczeństwo i szacunek dla drugiego człowieka, to otwiera się przestrzeń do rozmowy o Bogu. Mnie zdarzyło się rozmawiać o Nim w klubie fitness i na imprezie - wspomina dziennikarka i podkreśla, że najważniejsze jest, by nauczyć się dostrzegać Boga w otaczającym świecie. - On jest wszędzie. W niebie, w przyrodzie, w drugim człowieku - tłumaczy.

Magdalena Kolańska Do wiary można dojść różnymi drogami. Ale moim zdaniem najszybciej obecność Boga odnajdziemy w relacjach międzyludzkich

Co się zmienia, gdy najważniejsze wydarzenia życia przeżywa się razem z Bogiem? Jak odnaleźć sens i wiarę goniąc za sukcesem? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której rozmawiamy z Katarzyną Olubińską oraz z psychologiem Magdaleną Kolańską.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Materiał przygotowała: Kaja Zemła

Goście: Katarzyna Olubińska (dziennikarka, autorka bloga "Bóg w wielkim mieście"), Magdalena Kolańska (psycholog)

Data emisji: 13.04.2017

Godzina emisji: 20.05

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wewnętrzny krytyk. Czy można go uciszyć?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 18:50
Każdy z nas zna ten wewnętrzy głos, który mówi: "znów ci się nie udało", "jesteś kiepski". Wiemy już co zrobić, żeby przestać go słuchać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radość z małych rzeczy. 101 sposobów na szczęście

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 10:00
Miłość, uśmiech, dzieciństwo, samotność, dystans oraz niesienie pomocy - to tylko kilka fundamentów, na których możemy zbudować lepsze i bardziej zrównoważone życie. - Wszystko, czego potrzebujemy mamy w sobie - tłumaczył Czwórkowy gość Krzysztof Liegmann.  
rozwiń zwiń