X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SOS Wioski Dziecięce. Rodzice potrzebni od zaraz!

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 09:30
74 tysiące dzieci w Polsce z różnych powodów nie może wychowywać się w rodzinach biologicznych. Z myślą o takich maluchach Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce po raz trzeci organizuje kampanię rekrutacyjną "Szukamy Rodziców SOS".
Audio
  • O szczegółach kampanii rekrutacyjnej "Szukamy Rodziców SOS" (Strefa Prywatna/Czwórka)
SOS Wioski Dziecięce ofiarują pomoc dla opuszczonych i osieroconych dzieci (zdj. ilustracyjne)
SOS Wioski Dziecięce ofiarują pomoc dla opuszczonych i osieroconych dzieci (zdj. ilustracyjne)Foto: Shuttersock.com/dom. publiczna/Tomsickova Tatyana

Czytaj także
depresja smutek 1200.jpg
Skąd u młodych ludzi bierze się autoagresja?

Kto może nimi zostać? -Żeby zostać Rodzicem SOS trzeba być gotowym na to, by zmienić swoje życie. Wioski w Polsce są cztery, więc ta zmiana wiąże się m.in. z przeprowadzką. Ale najważniejsze jest to, żeby lubić dzieci i mieć do nich sporą cierpliwość - tłumaczą goście Czwórki.

Czym różni się Wychowawca/Rodzic od Asystenta Wychowawcy? Jak wygląda proces rekrutacji i szkolenia dla kandydatów? Jakie są historie tych, którzy zostali Rodzicami? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Goście: Aleksandra Sikorska (psycholog), Katarzyna Olszewska (Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce), Katarzyna i Tomasz Wójciszynowie (Rodzice SOS w Wiosce SOS w Biłograju)

Data emisji: 7.03.2018

Godzina emisji: 20.09

kul/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Skąd u młodych ludzi bierze się autoagresja?

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2018 11:21
- Miałam to nieszczęście, że trafiłam do gimnazjum w okresie, kiedy na samookaleczenia panowała moda. Teraz z perspektywy czasu wiem, że w większości przypadków była to próba zwrócenia na siebie uwagi - mówiła Alicja, podopieczna Ośrodka Terapeutycznego Revenu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstyd - paraliżujący lęk przed oceną

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 11:53
- Wstyd to uczucie lęku przed oceną innych ludzi, a w konsekwencji, przed odrzuceniem. Podpowiada jakie zachowania są według nas dopuszczalne, a jakie nie - wyjaśniała psycholog Joanna Chmura.
rozwiń zwiń