X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Egzaminy tuż tuż. Nie żegnaj się ze stresem!

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016 16:40
- Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, dzięki stresowi lepiej funkcjonujemy - zapewnia Adam Zadrożny z Uniwersytetu SWPS.
Audio
  • Jak radzić sobie ze stresem? (Dajesz radę/Czwórka)
Egzamin gimnazjalny składa się z trzech osobnych części. W poniedziałek 18 kwietnia odbędą się egzaminy z części humanistycznej, dzień później z przedmiotów ścisłych, a na koniec z języka obcego
Egzamin gimnazjalny składa się z trzech osobnych części. W poniedziałek 18 kwietnia odbędą się egzaminy z części humanistycznej, dzień później z przedmiotów ścisłych, a na koniec z języka obcego Foto: Glow Images/East News

Ważne jest jednak, żeby rozróżniać rodzaje stresu. - To, na co ludzie najczęściej narzekają to dystres, czyli nadmiar zdenerwowania - tłumaczy gość Czwórki. - A eustres nas mobilizuje, wręcz uskrzydla.

Nasz ekspert podpowiada, jak radzić sobie z fizjologicznymi objawami stresu i tłumaczy, co wspólnego ma klasówka z biologii z polowaniem na lwy.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Majchrzak

Materiał przygotowała: Dominika Klimek

Gość: Adam Zadrożny (Strefy Młodzieży Uniwersytetu SWPS)

Data emisji: 12.04.2016

Godzina emisji: 12.00

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szkolny stres. Zamień go w motywację!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2016 16:20
Według badań co trzeci nastolatek ankietowany w roku szkolnym 2013/2014 odczuwał nasilenie szkolnego stresu. Uczniowie denerwują się sprawdzianami, egzaminami, wymaganiami nauczycieli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zawodówka? "To wcale nie jest mniejsze zło!"

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 17:00
- Nie wszystkie dziewczyny muszą iść na studia. Zacznijmy od konkretnych umiejętności twardych, a później zdecydujmy, czy chcemy swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiać - namawia Natalia Bogdan, ekspertka do spraw rynku pracy.
rozwiń zwiń