X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Work&Travel czy Erasmus? Jak połączyć pracę i podróżowanie?

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 19:24
Amerykański rząd umożliwia zagranicznym studentom wjazd i podjęcie legalnej pracy na terenie Stanów Zjednoczonych w okresie wakacji, na czas czterech miesięcy z możliwością przedłużenia wyjazdu na miesiąc, który osoba może przeznaczyć na podróżowanie.
Audio
  • Jak połączyć pracę, studia i podróżowanie? (Dajesz radę/Czwórka)
Czy każdy człowiek posiada swój moralny kompas?
Czy każdy człowiek posiada swój moralny kompas?Foto: pexels/domena publiczna

 Wszystko to w ramach programu Work&Travel. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby wziąć w nim udział? - To program stworzony dla studentów, ale niekoniecznie trzeba być studentem, żeby z niego skorzystać - mówił gość Czwórki. Ja wyjechałem dzięki programowi Camp America. Warunek to ukończone osiemnaście lat i ważny status studenta lub ucznia. Do programu nie dostaną się niestety osoby korzystające z urlopu dziekańskiego - opowiadał. 

To nie jedyny z warunków, jakie musi spełniać uczestnik. Na podstawie certyfikatu lub rozmowy z koordynatorem oceniana jest nasza znajomość języka angielskiego, musimy też wypełnić formularz, na podstawie którego potencjalny pracodawca może zainteresować się naszą kandydaturą. Jak wziąć udział w programie? W jaki sposób odpowiednio przygotować dokumenty i o czym powinniśmy pamiętać zanim złożymy taką aplikację? Więcej na temat pracy w Stanach Zjednoczonych oraz wymianie studenckiej w Mediolanie w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Tylczyńska

Gość: Tomasz Michalski (student trzeciego roku filologii włoskiej na UKSW)

Data emisji: 15.05.2019

Godzina emisji: 14.08

ac


Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Tylczyńska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Erasmus w Pampelunie: wysoki poziom nauczania i studenckie życie w pigułce

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 18:57
Pampeluna to miasteczko niemal 10 razy mniejsze od Poznania, ale znane na całym świecie. Wszystko dzięki słynnej gonitwie byków, która przyciąga rzesz turystów. To także miejsce popularne wśród studentów, wybierających się na Erasmusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróże w Czwórce. Wenezuela okiem Daniela Kałuży

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 14:05
W Wenezueli pogłębia się największy od lat kryzys. Gospodarka znajduje się w zastoju, waluta nie ma praktycznie żadnej wartości, a w sklepach brakuje wszystkiego. Według danych ONZ pilnej pomocy humanitarnej potrzebuje 1/4 mieszkańców tego kraju. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na studia do Włoch czy do Niemiec? Posłuchaj, zanim wybierzesz

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 19:57
Czym słoneczne południe różni się od Europy Zachodniej? Czy Włosi są zawsze spóźnieni, a Niemcy przychodzą przed czasem? Jakie są plusy i minusy studiowania w obu krajach i co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na złożenie dokumemtów? 
rozwiń zwiń