Powiększanie biustu? Sprawdź, co musisz wiedzieć

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 18:28
To audycja dla kobiet, które chciałyby zacząć ingerowanie w swoją urodę, a zwłaszcza wielkość biustu. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zabieg?
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Rawpixel.com/Shutterstock.com

Piersi są symbolem kobiecości i tym, co wyróżnia płeć piękną. Niestety, nie wszystkie kobiety są zadowolone z tego czym obdarzyła je natura. I zaczynają kombinować. A piersi to niełatwy przeciwnik, bo trudno je zmniejszyć czy powiększyć najwymyślniejszymi nawet ćwiczeniami. Tu najczęściej potrzebny jest specjalista, który spojrzy, oceni i doradzi.

Jak wygląda operacja powiększenia piersi? W jakim wieku można ją robić i czy jest bezpieczna? Na te pytania odpowie chirurg plastyk dr Marek Szczyt.

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w piątek (20.09) od godz. 14.05 zaprasza Marta Hoppe

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łysienie wraz z wiekiem. Jak odzyskać bujną czuprynę?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 15:51
- Nowe włosy "sadzi" się na głowie, jak tulipany w październiku. I czeka do wiosny, by urosły. Powoli, w swoim tempie - tłumaczył istotę i przebieg operacji przeszczepów włosów w Czwórce światowej sławy autorytet w tej dziedzinie, dr Grzegorz Turowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostrzykiwać się czy kłuć? O akupunkturze kosmetologicznej

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 15:10
O wywodzącej się z tradycyjnej medycyny chińskiej metodzie leczniczej mówi się, przywraca równowagę fizjologiczną i metaboliczną, wzmacnia układ odpornościowy, pobudza układ krwionośny, naprawia tkanki, łagodzi ból oraz... odmładza.
rozwiń zwiń