Perfekcyjni na zdjęciu, a w życiu?

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 11:30
Blogerzy, influencerzy mają teraz ręce pełne roboty, a my chętnie konsumujemy ich treści. Jak bardzo wpływa to na postrzeganie siebie i samoocenę?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rawpixel.com

W czasach narodowej kwarantanny sporo czasu spędzamy w internecie i w mediach społecznościowych. Znajdujemy tam wiele inspiracji jak żyć, co robić i czym się zająć siedząc w domu. Blogerzy, influencerzy mają teraz ręce pełne roboty, a my chętnie konsumujemy te treści.

Jak bardzo wpływa to na postrzeganie siebie  i samoocenę? Czy nie bierzemy tego za bardzo do siebie?  Jak zachować zdrowy dystans i odpowiednią hierarchię wartości?

Porozmawiamy o tym z Barbarą Dąbrowską.

***

Na audycję "Dajesz radę" w środę (25.03) od godz. 14.05 zaprasza Marta Hoppe.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia moda
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Psychologia ubioru. Jesteśmy tym, co nosimy?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 11:00
Wiązanie apaszki na szyi może być przejawem trudności w nawiązywaniu kontaktów, a noszenie dużego zegarka - oznaką konfliktowego charakteru. Czy to, jakie stroje wybieramy jest odzwierciedleniem naszego charakteru? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modo, dokąd zmierzasz? W stronę wolności

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 16:10
- Moda i to, co na siebie zakładamy jest przede wszystkim wyrazem tego, co o sobie myślimy i co chcemy zakomunikować światu - wyjaśnia Ewa Krajewska z Fashion Project. - Zmiany w sposobie ubierania, zacieranie granic miedzy tym, co męskie i kobiece, to dowód zmian, które zachodzą w poczuciu naszej tożsamości.
rozwiń zwiń