Ubranie, nie przebranie. Jak uniknąć modowych wpadek?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2017 17:00
- Legginsy nigdy nie zastąpią spodni, nigdy nie będą też zamiennikiem rajstop. I choć ich rola jest mocno niedookreślona, to ta część garderoby jest naczęstszą przyczyną wpadek - mówi osobista stylistka Karoliną Wieczorek.
Audio
  • Jak na wiosnę wyglądać modnie i co na pewno wyrzucić z szafy? (Dajesz radę/Czwórka)
Warto śledzić blogi modowe i słuchać rad stylistek, ale przede wszystkim trzeba nauczyć się patrzeć na siebie z dystansem (zdj. ilustracyjne)
Warto śledzić blogi modowe i słuchać rad stylistek, ale przede wszystkim trzeba nauczyć się patrzeć na siebie z dystansem (zdj. ilustracyjne) Foto: Kues/Shutterstock.com

Karolina Wieczorek Tuniki zaburzają harmonię w sylwetkach kobiet, natomiast odpowiednio skrojone pod sylwetkę sukienki to są nasi sprzymierzeńcy

Są wygodne, ale bezlitosne - obnażą każda niedoskonałość. - W legginsach najlepiej wygląda się na zajęciach jogi. Jeśli jednak zdecydujemy się iść w nich do pracy i dobierzemy do tego tunikę, to możemy otrzymać... koktajl Mołotowa - ostrzega gość Czwórki.

Dlatego zamiast kolejnej pary legginsów warto kupić bawełniane spodnie. - Korzystajmy z dobrodziejstwa w postaci dobrych jakościowo materiałów. Uszyte z nich rzeczy gwarantują nam wygodę i dobry wygląd. Na przykład w biurze, gdzie moim zdaniem obowiązuje zakaz wstepu dla legginsów - podkreśla stylistka.  

Karolina Wieczorek Naukę chodzenia w szpilkach należy rozpocząć od pracy w domu nad sylwetką i treningu równowagi

Z czym zatem nosić legginsy i jak zadbać o kurtki oraz swetry po zimie? Czy każda kobieta powinna chodzić w szpilkach i jak wiązać krawat, by wyglądać elegancko? Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Karoliną Wieczorek (osobistka stylistka)

Data emisji: 7.04.2017

Godzina emisji: 14.10

kul/bch

Czytaj także

Lucyna Ćwierczakiewiczowa - kulinarna gwiazda XIX wieku

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 17:00
Znana z ciętego języka i uszczypliwych uwag, w teatrach zajadała się czekoladkami i kąśliwie komentowała grę aktorów. - Lucyna Ćwierczakiewiczowa jako pierwsza zaczęła uczyć Polaków gotować. Gdyby żyła dziś, byłaby królową internetu - mówi dziennikarka i blogerka Monika Kucia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzycy jak malowani. Po co artystom eyeliner i szminka?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 16:00
- Jeden z najbardziej spektakularnych make-upów w historii popkultury miał... mężczyzna. Boy George bardzo mocno malował oczy i usta. To był damski makijaż w męskiej wersji - mówi ekspert mody Anna Puślecka. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dlaczego modelki "chodzą" do techno?

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 11:30
- Elektronika chyba najbardziej nadaje się na wybieg. Rytmizuje krok modelek, ułatwia im poruszanie się, dzięki niej pokaz "płynie" - mówi dziennikarka i blogerka muzyczna Agata Omelańska.
rozwiń zwiń