Angielski dyplom. Jak go zdobyć?

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 19:41
Już za kilka miesięcy kończy się rekrutacja na najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii i to ostatni dzwonek, by Polacy na nie aplikowali.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Antonio Guillem/Shutterstock.com

To też ostatni rok (przed Brexitem), w którym Polacy aplikują na zasadach uprzywilejowanych - niższe czesne, brak problemów z wizą, uwzględnienie polskich dokumentów i dyplomów.

W jaki sposób dostać się na studia na najbardziej prestiżowych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, jak je sfinansować, dlaczego warto wyjechać, a potem wrócić do kraju? Opowiedzą o tym studenci London School of Economics and Political Science i członkowie polskiego stowarzyszenia studenckiego LSE Polish Business Society Olivia Drost, Karol Kras i Krzysztof Stefanowicz.

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w środę (20.12) po godz. 14.05 zaprasza Justyna Tylczyńska.

kd

Czytaj także

Masz pomysł na siebie? Ubiegaj się o stypendium

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 17:43
- W programie Stypendium z Wyboru realizujemy marzenia młodych - studentów i świeżo upieczonych absolwentów. Skierowany jest on do tych wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów - mówi Gabriela Rakowska z fundacji Absolwent.pl
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kierunki ścisłe. Studencka wymiana Warszawy z Brukselą

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 15:48
W ostatnim rankingu uczelni wyższych CWUR Politechnika Warszawska jako najlepsza uczelnia techniczna w Polsce zajęła... 645 miejsce. Studenci kierunków ścisłych chętnie rozglądają się więc za możliwością wyjazdu na staż, wymianę międzynarodową czy zagraniczny kurs. Czy na kierunek studenckich podróży warto wybrać Brukselę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kobiety w świecie IT. "Jest ich coraz więcej"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 19:12
- Kobiety mają dostęp do świata IT, ale wciąż niewiele z nich w ogóle chce do tego świata wchodzić - mówił Adrian Czabanowski z programu "IT For She".
rozwiń zwiń