Zabierzemy was w podróż do New Delhi

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 14:00
W studiu Czwórki wybierzemy się do stolicy Indii - New Delhi. Powiemy, czym najlepiej poruszać się po mieście oraz ile kosztują usługi transportu publicznego.
Riksza
RikszaFoto: Gryffindor/ Wikimedia Commons

Prawdopodobnie najbardziej popularnym środkiem transportu po New Dehli jest riksza. Natomiast po całym kraju najwygodniej poruszać się koleją indyjską. Tysiące trakcji kolejowych zapewniają możliwość sprawnego przemieszczania się na terenie państwa.

Czytaj także: Indie - kraj, który albo pokochasz, albo znienawidzisz<<<

Jak poruszać się będąc w New Delhi oraz ile kosztuje transport publiczny, dowiesz się słuchając audycji "Czwarty Wymiar" w środę, 3 września, od godziny 16:00 do 19:00.

bc/pj

Czytaj także

Na Cyprze stopa nie złapiesz, a w Indiach uważaj na pasach

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2013 12:31
Sposobów na tanie podróżowanie jest mnóstwo. Warto wiedzieć w jakim państwie z czego skorzystać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Himalaje - dzika przyroda, której nie sposób się oprzeć

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 09:00
Himalaje indyjskie, jak przyznaje podróżnik Tomasz Tułak, to "cudowna kraina". - Miesiącami, latami można się tam zatracać, zaginąć - mówi gość Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najniebezpieczniejszy zawód świata - poławiacz krabów

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 18:00
W grupie jest raźniej, pod warunkiem, że jej członkowie dogadują się ze sobą i współpracują. Psycholog Tomasz Kozłowski od lat zajmuje się realizacją programów, których głównym celem jest poprawa funkcjonowania zespołów. Swoimi doświadczeniami dzielił się m. in. z poławiaczami krabów - czyli ludźmi uprawiającymi najniebezpieczniejszy zawód świata.
rozwiń zwiń