X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Koperniku handlują wynalazkami

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 07:30
W 2012 polskim wynalazcom udało się zdobyć prawie 300 medali oraz liczne nagrody specjalne na wystawach na całym świecie. Teraz wyróżnione prace można oglądać na Jubileuszowej Giełdzie w Koperniku.
Audio
  • Posłuchaj jakie atrakcje czekają na tych, którzy wybiorą się na Giełdę Wynalazków
  • 20. Giełda Wynalazków - relacja Michała Matusa

Od lat Giełda Wynalazków podsumowuje sukcesy polskich twórców na międzynarodowych wystawach i targach wynalazczych. Tegoroczna edycja będzie jednak wyjątkowa z jeszcze jednego powodu - Giełda Wynalazków obchodzi 20-lecie istnienia.

Jak zapowiada organizatorka imprezy, Barbara Haller, w przestrzeni Kopernika znajdzie się miejsce dla wynalazków z różnych dziedzin nauki, które mają szansę znaleźć zastosowanie w życiu codziennym: - Będą to m. in. urządzenie do produkcji energii z paliw i biopaliw, inteligentna bariera drogowa, czy nowa generacja fotelików samochodowych dla dzieci.

W Centrum Nauki Kopernik zostaną zaprezentowane rozwiązania wyróżnione m. in. w Kuala Lumpur, Moskwie, Genewie, Seulu i Brukseli: - W sumie pokażemy ponad 170 wynalazków. Bardzo zaawansowanych i bliskich wdrożenia - mówi gość Czwórki. - Przedstawiciele biznesu i przemysłu, którzy odwiedzą giełdę, będą mieli okazję zakupić licencję na poszczególne pomysły i porozmawiać z autorami na temat komercjalizacji ich patentów.

Barbara
Barbara Haller opowiada w "Czwartym wymiarze" o Jubileuszowej Giełdzie Wynalazków

XX Jubileuszowa Giełda Polskich Wynalazków nagrodzonych w 2012 roku na Międzynarodowych Targach Wynalazczości odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach od 5 do 7 lutego 2013 roku. Patronem imprezy jest Polskie Radio, a szczegóły tego wydarzenia poznasz, słuchając rozmowy z gościem "Czwartego wymiaru". Nagranie znajduje się w pliku dźwiękowym dołączonym do artykułu.

kul  

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

RE: Generacja z grającym stołem

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2012 13:00
Od poniedziałku do piątku w "Czwartym Wymiarze" Kuba Marcinowicz będzie testował eksponaty Centrum Nauki Kopernik. Dziś sprawdzamy jak działa Reactable - grający stół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odkrywamy korzenie cywilizacji w CNK

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 16:00
Reporterzy Czwórki sprawdzali, jak zbudować most nie używając gwoździ i zamienić człowieka w instrument muzyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powstaje szkło?

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 19:20
Jest bardzo twarde, odporne na działanie wody i temperaturę. Powstaje… z piasku. Jak to się dzieje? Zbadali to nasi niestrudzeni czwórkowi naukowcy.
rozwiń zwiń