Polskie Radio
Section05
tornado

Przejazd przed tornado [WIDEO]

Powiedzieć, że to trudne warunki do jazdy, to jak nie powiedzieć nic. W czasie tak niecodziennych i niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych należy jak najszybciej szukać schronienia lub oddalić się od źródła zagrożenia. Nie wszyscy mają jednak na to szansę [WIDEO].
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 tornado huragany wiatr Stany Zjednoczone USA ŚWIAT

Seria niszczycielskich tornad przeszła przez USA. "Jesteśmy zrozpaczeni rozmiarem strat"

Z powodu serii tornad w amerykańskich stanach Kentucky, Illinois, Tennessee i Missouri zginęły co najmniej 83 osoby. Kilkadziesiąt osób uznano za zaginione, a kilka miast i miasteczek jest całkowicie zniszczonych. - Jesteśmy zrozpaczeni rozmiarem strat - powiedziała rzecznik Białego Domu Jen Psaki.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka kataklizmy tornado USA Stany Zjednoczone klęska żywiołowa

Seria tornad w pięciu stanach USA. Żywioł zabił przynajmniej 50 osób

Ponad 30 tornad przeszło przez 5 amerykańskich stanów. Wichury zrywały dachy i niszczyły budynki - w tym magazyn Amazona w stanie Illinois, w którym pracowała zwiększona obsada z uwagi na nadchodzące święta. Władze Kentucky mówią o co najmniej 50 zabitych. i określają tornado mianem "najpoważniejszego zdarzenia w historii stanu".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Stany Zjednoczone Ameryka Północna klęska żywiołowa tornado kataklizmy