Co czyta Paulina Holtz?

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2014 15:25
Wakacje nieubłaganie dobiegły końca, ale cykl Czwórki "Gorące strony" trwa w najlepsze. W poniedziałek 1 września czeka nas kolejna odsłona.
Paulina Holtz
Paulina HoltzFoto: PAP/Archiwum/Stach Leszczyński

Tym razem o swoich ulubionych lekturach opowie Paulina Holtz. Jakie książki są dla znanej z serialu "Klan" aktorki ponadczasowe? Jacy są jej ulubioni autorzy?
Odpowiedzi na te pytania szukajcie w "Stacji Kultura" w poniedziałek, 1 września, po godz. 11.00.
ac

Czytaj także

Janina Ochojska: "Czarodziejską górę" czytam przynajmniej raz w roku

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 19:30
Plaża, piknik nad jeziorem, albo hamak gdzieś w cieniu drzew - to idealne miejscówki na wakacyjną lekturę. W cyklu "Gorące strony" znane postaci życia publicznego polecają swoje ulubione książki na lato. Co czyta Janina Ochojska?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hłasko w świecie slumsów i hipsteriady w nowej powieści Czubaja

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 07:15
- Jeśli chodzi o autorów kryminałów i thrillerów, to w swoich powieściach najchętniej rozstają się z politykami - mówi Mariusz Czubaj. Akcja jego najnowszej książki "Martwe popołudnie" dzieje się w świecie sfer rządzących, biznesmenów i ludzi mediów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aneta Jadowska: Dora Wilk znów musi zmierzyć się ze złem

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 11:35
W księgarniach można już kupić najnowszą powieść Anety Jadowskiej. "Egzorcyzmy Dory Wilk" przypadną do gustu tym, których pociągają kryminalne zagadki, jak i osobom, które lubią przenieść się w świat fantazji. Niekiedy bardzo mrocznych.
rozwiń zwiń