X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulesza i Gruszka spotkały się w... wannie

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 16:50
W trakcie Świąt Bożego Narodzenia do kin wejdzie "Pani z przedszkola". W obrazie Marcina Krzyształowicza pierwsze skrzypce grają Agata Kulesza i Adam Woronowicz.
Audio
  • Akcja "Pani z przedszkola" osadzona jest w latach 70. (Czwórka/Stacja Kultura)
Jak zmieni się życie bohaterki, w którą wciela się Agata Kulesza, gdy na jej drodze stanie Karolina? Odpowiedź w kinach 25 grudnia
Jak zmieni się życie bohaterki, w którą wciela się Agata Kulesza, gdy na jej drodze stanie Karolina? Odpowiedź w kinach 25 grudnia!Foto: mat. promocyjne/Kino Świat

Film jest komedią, która rozgrywa się w latach 70. Reżyser nie chciał jednak wiernie oddać klimatu tamtych czasów, dlatego nie ma w nim szarości i przaśności. - Ta konwencja wymagała lekkości i nie chcieliśmy jej zabarwiać prawdą historyczną - tłumaczył Krzyształowicz, któremu najwięcej splendoru przyniósł jak dotąd film "Obława".
W głównej roli możemy zobaczyć Agatę Kuleszę, która ma szansę na oskarową nominację za film "Ida". Towarzyszą jej m.in. Karolina Gruszka, Krystyna Janda i Łukasz Simlat. Kuleszę i Gruszkę w jednej ze scen można będzie zobaczyć, gdy leżą razem w wannie. - Kręcenie tego ujęcia było długie i trudne. Leżałyśmy tam kilka godzin, a organizm ludzki nie jest do tego przyzwyczajony. W pewnym momencie prawie zwariowałyśmy! - powiedziała Gruszka.
Nakręcony w Krakowie jesienią 2013 roku film będzie można oglądać od 25 grudnia.
***
Tytuł audycji: Stacja Kultura
Prowadziła: Katarzyna Dydo
Materiał przygotował: Mateusz Patyk
Data emisji: 12.12.2014
Godzina emisji: 13.00
ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Patryk Vega: w "Służbach specjalnych" nie ma ani jednej sceny, która nie mogłaby się naprawdę zdarzyć

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 15:40
W "Pitbullu" sportretował środowisko policjantów. By nie zostać uznanym za "specjalistę od kina policyjnego", zaczął robić komedie. Teraz powraca ze "Służbami specjalnymi". - To obraz polskiego wywiadu we współczesnej Polsce, który działa na styku polityki, mediów, biznesu i świata przestępczego - mówi Patryk Vega, gość "Stacji Kultura".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Film "Mama" Xaviera Dolana wchodzi do kin

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 14:20
W piątek 17 październik do polskich kin trafi film "Mama" Xaviera Dolana. Kanadyjska produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez międzynarodowych krytyków, zdobywając m.in. nagrodę na festiwalu w Cannes.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Smutniak - kolekcjonerka nagród i emocji

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 14:20
Srebrną Wstążkę przyznają włoscy krytycy. Wśród laureatek są m.in. Claudia Cardinale, Sophia Loren oraz Polka, Kasia Smutniak - ambasadorka Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi.
rozwiń zwiń