"Gra o tron" - czy 6. sezon zadowoli fanów?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 12:50
Zdrada, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros. Trwa zażarta walka o Żelazny Tron - co przyniesie w 6. sezonie?
Wyprodukowany przez HBO serial Gra o tron powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy Georgea R.R. Martina. Odpowiedzialny za muzykę do serialu Ramin Djawadi na koncie ma także ścieżki dźwiękowe do filmu Iron Man i serialu Skazany na śmierć (na zdjęciu fragment okładki płyty ze ścieżką dźwiękową z Gry o tron
Wyprodukowany przez HBO serial "Gra o tron" powstał na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George’a R.R. Martina. Odpowiedzialny za muzykę do serialu Ramin Djawadi na koncie ma także ścieżki dźwiękowe do filmu "Iron Man" i serialu "Skazany na śmierć" (na zdjęciu fragment okładki płyty ze ścieżką dźwiękową z "Gry o tron"Foto: materiały promocyjne HBO

O tym jednym z najpopularniejszych seriali porozmawiamy z dr hab Robertem Suskim z sewisu Westeros.pl. W 2015 roku "Gra o tron" została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za najlepszy serial obyczajowy. Każdy z jej sezonów boje rekordy popularności. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss.

W Czwórce porozmawiamy o fenomenie "Gry o tron", a także podzielimy się z Wami relacją z obchodów Światowej Stolicy Książki UNESCO Wrocław 2016.

***

Na audycję Stacja Kultura w poniedziałek (25.04) o godz. 10.00 zaprasza Katarzyna Dydo.

pj

Czytaj także

Olga Kalicka. "Fajne jest to, że można się zmieniać"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:40
Magda z "Rodzinki.pl", Marietta z "Plebanii", a w dodatku najlepsza studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - Olga Kalicka była gościem Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weronika Książkiewicz nie tylko o filmach

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 07:00
Nasze studio odwiedzi gwiazda najnowszego filmu Mitji Okorna - komedii romantycznej pt. "Planeta Singli".
rozwiń zwiń