Park Fontann - wyjątkowe multimedialne show

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 09:52
Gościem "Stacji Kultura" będzie Piotr Przybył, twórca animacji do najnowszego pokazu Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie.
Multimedialne pokazy w Parku Fontann w Warszawie z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem
Multimedialne pokazy w Parku Fontann w Warszawie z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniemFoto: Pixabay.com/Public Domain

Szóstą odsłonę pokazów w Multimedialnym Parku Fontann, które w ostatnich latach stały się popularną atrakcją stolicy, warszawiacy obejrzą już 1 maja po godz. 21.30. Tym razem bohaterkami widowiska będą syreny i związana z nimi legenda. Dzięki nowoczesnej technice opowieść o tych opiekunkach miasta odnosić się będzie zarówno do współczesnego oblicza Warszawy, jak i jej historii.

Tegoroczne animacje przygotował Piotr Przybył. Artysta ma już na koncie kilkadziesiąt widowisk multimedialnych, projektów graficznych i animacji, za które zdobył międzynarodowe uznanie.

***

Na audycję Stacja Kultura w wtorek (26.04) o godz. 10.00 zaprasza Katarzyna Dydo.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka multimedia Warszawa

Czytaj także

Nie ma Centralnego bez inżyniera Karwowskiego!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 15:00
Grał w "Czterdziestolatku", "07 zgłoś się" i "Motylem jestem". W 1975 roku został "Misterem Warszawy", a dziś po prostu jest Dworcem Centralnym, najważniejszym węzłem transportu kolejowego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od Warszawy do Szczecina - tajemnice miast

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 18:00
W wiosenne popołudnie warto wybrać się na spacer. W każdym mieście i miasteczku można znaleźć wiele niesamowitych zakamarków.
rozwiń zwiń