X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Interdyscyplinarna sztuka w przestrzeni mieszkalnej

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 12:22
- W dzisiejszych czasach nasza percepcja otrzymuje wiele bodźców. Jest kształtowana przez różne dziedziny artystycznej ekspresji, które się ze sobą krzyżują w sztuce i w edukacji - wyjaśniała w "Stacji Kultura" Weronika Lewandowska menedżerka artystyczna nowej przestrzeni i platformy artystycznej W-arte!.  
Audio
  • W-arte! - stawia na sztukę interdyscyplinarną (Stacja Kultura/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: atibody photo/Shutterstock.com

W-arte! to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy założone z inicjatywy Romy Gąsiorowskiej. - W-arte! działa w przestrzeni mieszkalnej, w której Roma Gąsiorowska zmaterializowała pomysł na miejsce łączące różne dziedziny sztuki i biznes. "W" w nazwie projektu oznacza Warszawę a "arte" to obszar naszych zainteresowań. Naszymi działaniami chcemy się jednak rozprzestrzeniać w innych miastach Polski - przekonywała Weronika Lewandowska.

Sprawdź też:
Mirella von Chrupek 1200x660.jpg
Mirella von Chrupek i jej świat z domieszką magii

W-arte! działa zaledwie dwa miesiące, a w programie na najbliższe miesiace ma już szereg inicjatyw, między innymi multimedialne wystawy oraz warsztaty mappingu dla poczatkujących Na czym on polega? - Mapping to projektowanie interaktywnych obrazów na powierzchni konkretnych przedmiotów - tłumaczyła Weronika Lewandowska.

Słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórkowego studia dowiecie się też, jakie do tej pory wydarzenia platformie W-arte! udało się zrealizować, na czym polegają intymne koncerty oraz co się kryje pod hasłem "bring your own beamer".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Weronika Lewandowska (menedżerka artystyczna W-arte!)

Data emisji: 14.03.2017

Godzina emisji: 10.15

jsz/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W 2017 roku sztuka będzie jak najbardziej pop

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 15:28
19 wystaw w Polsce i na świecie, 350 warsztatów edukacyjnych, projekty angażujące publiczność, performance - 2016 rok był bardzo dobry dla warszawskiego Centrum Sztuki Współczesnej - mówiła w Czwórce jego dyrektorka Małgorzata Ludwisiak. A co nas czeka w sztuce współczesnej w roku 2017?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki Post w interdyscyplinarnym ujęciu

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 13:29
- Podczas naszego wydarzenia chcemy pokazać, że religia może mieć bardzo dużo wspólnego z kulturą, szczególnie w takich okresach jak Wielki Post - mówi w Czwórce Paweł Dobrowolski, organizator Festiwalu Nowe Epifanie/Gorzkie Żale.
rozwiń zwiń