X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czytasz książki? Podziel się lekturą!

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 12:20
- W ciągu dwóch lat na oddziałach dziecięcych w szpitalach w całej Polsce otworzono ponad 400 bibliotek. To wszystko dzięki naszej akcji. W tym roku nieco zmieniamy zasady i ruszamy na podbój oddziałów dla dorosłych - zapowiada Katarzyna Nawrocka z Fundacji "Zaczytani.org".
Audio
  • O szczegółach akcji "Zaczytane Ławki" i "Wielka Zbiórka Książek" (Stacja Kultura/Czwórka)
Jeżeli macie w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz czytadła dla dorosłych dołączcie do Zaczytanego świata
Jeżeli macie w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz "czytadła" dla dorosłych dołączcie do "Zaczytanego świata"! Foto: debasige/Shutterstock.com

Czytaj także
Jacek Dehnel 1200x660.jpg
Czułość dla ludzi w opowiadaniach "Życia Lali"

Hasło przewodnie "Wielkiej Zbiórki Książek" brzmi "Oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 23 kwietnia do 21 maja w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Trójmieście. - Biorąc pod uwagę, że z roku na rok zbieramy coraz więcej książek, marzy nam się teraz 300 tysięcy egzemplarzy - mówi gość Czwórki.

Ale zbiórka książek to nie jedyna akcja organizowana przez Fundację "Zaczytani.org.". - Naszą flagową inicjatywą są także "Zaczytane Ławki", współtworzone przez znanych polskich artystów - opowiada Katarzyna Nawrocka i zdradza szczegóły najbliższej odsłony, a także tłumaczy, dlaczego te "siedziska" maja status dzieł sztuki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Goście: Katarzyna Nawrocka (Fundacja "Zaczytani.org")

Data emisji: 13.04.2017

Godzina emisji: 10.15

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wysokie góry Portugalii". Książka jak wehikuł czasu

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 14:20
Yann Martel potrafi zaskoczyć czytelnika. Co książka, to nowy interesujący wątek, nietypowy bohater, nagły zwrot w akcji albo... skandal - opowiada Kinga Michalska i poleca kolejną książkę autora "Życia Pi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Azyl" Diane Ackerman. Historia Antoniny Żabińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 16:22
- "Azyl" to historia Antoniny i Jana Żabińskich, szefów warszawskiego zoo w okresie wojennym, którzy dając schronienie żydowskim uciekinierom z getta, uratowali wiele ludzkich istnień - opowiadała Kinga Michalska.
rozwiń zwiń