X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zygmunt Miłoszewski, literatura, rozmowa i improwizacja

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 10:00
- Cenię sobię sztukę i działania artystyczne, które sprawiają, że ktoś się dobrze bawi i spędza miły wieczór - mówi Zygmunt Miłoszewskim o swoim udziale w projekcie Agnieszki Drotkiewicz "Impro do rozmowy".
Audio
  • Zygmunt Miłoszewski i Agnieszka Drotkiewicz o "Impro do rozmowy" (Czwórka/Stacja Kultura)
Zygmunt Miłoszewski
Zygmunt MiłoszewskiFoto: mat. promocyjne

"Impro do rozmowy" to prowadzona na żywo rozmowa, która służy jako inspiracja do spektaklu, którego przebieg jest improwizowany, wymyślany i grany na bieżąco, na oczach publiczności, bez przygotowanego scenariusza albo przygotowanych bohaterów.

- Moim zdaniem, formuła impro po kilku latach się zużyła, publika przestała przychodzić na te suchary, dlatego improwizatorzy postanowili zrobić coś takiego, żeby to brzmiało lepiej - ocenia Zygmunt Miłoszewski, pisarz, autor kryminalnego cyklu o prokuratorze Teodorze Szackim. - Na tle rozmowy z pisarzami, o literaturze współczesnej wszystko wygląda lepiej i śmieszniej - dodaje.

Czy Zygmunt Miłoszewski ceni sztukę improwizacji? Jak Agnieszka Drotkiewicz ocenia prace pisarza? I czy możliwa jest ich współpraca? O tym w nagraniu audycji.  

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał: Kaja Zemła 

Data emisji: 19.04.2018

Godzina emisji: 10.46

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Azyl" Diane Ackerman. Historia Antoniny Żabińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 16:22
- "Azyl" to historia Antoniny i Jana Żabińskich, szefów warszawskiego zoo w okresie wojennym, którzy dając schronienie żydowskim uciekinierom z getta, uratowali wiele ludzkich istnień - opowiadała Kinga Michalska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plejada gwiazd światowej literatury na Festiwalu Apostrof

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 17:00
Międzynarodowy Festiwal Apostrof to coś więcej niż święto literatury. Oprócz spotkań ze znanymi pisarzami organizatorzy zapraszają do klubu festiwalowego, w którym będą odbywały się koncerty i wydarzenia specjalne. Będziemy mogli spróbować m.in. kuchni inspirowanej literaturą.
rozwiń zwiń