Get To Sziget. Jedź do Budapesztu z zespołem BeMy

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 14:50
Dwa tygodnie podróży muzycznej z finałem na Sziget Festivalu w Budapeszcie - taka nagroda czeka na tych, którzy wezmą udział w kampanii "Get To Sziget".
Audio
  • Co trzeba zrobić, żeby pojechać na festiwal w Budapeszcie z zespołem BeMy? (Stacja Kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Monkey Business Images/Shutterstock.com

Mattia Rosinski Nagrywasz filmik, opowiadasz jak widzisz naszą wyprawę. Przekonaj mnie i mojego brata i weź udział w przygodzie życia  

Ambasadorem kampanii jest zespół BeMy, czyli Ellie i Mattia Rosinski. Muzycy pojadą w podróż razem z finalistami i skomponują na tę okoliczność specjalny utwór. - Ich osobowość świetnie nam pasuje to tego projektu. Kochają muzykę, lubią podróżować, mają świetny kontakt - mówi promotorka kampanii Hanna Bernakiewicz.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w projekcie? Kto będzie ustalać trasę podróży? Gdzie odbędzie się premiera utworu? O tym wszystkim w materiale Kai Zemły


Czytaj także
bemy 1200.jpg
BeMy radzą, jak zaistnieć na polskiej scenie

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 17.05.2017

Godzina emisji: 10.30

kul/kd

Czytaj także

Limboski: piosenki przychodzą do mnie jak fale

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 16:00
Limboski z powodzeniem kontynuuje swoją odyseję muzyczno-podróżniczą. Nowy album artysty "Poliamoria" ukazał się 20 kwietnia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

M.I.A.: nie gdybam, tylko działam

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 15:20
- Jeszcze pięć lat temu mówiono, że jestem terrorystką, teraz czynią ze mnie gwiazdę, która ma milionowe zasięgi. Sama siebie pytam: jak to się stało? - mówi wokalistka, kompozytorka i producentka M.I.A. 
rozwiń zwiń