X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Urbaniak: nie uczymy nut. Kieruje nami serce i rytm

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 15:02
25 i 26 września w Łodzi oraz 27 i 28 września w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona imprezy Urbanator Days. - To jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie - przekonywał dziennikarz muzyczny Czwórki Damian Sikorski. 
Audio
  • "Złączeni rytmem". Michał Urbaniak o XII Urbanator Days (Stacja kultura/Czwórka)
Michał Urbaniak (muzyk,  skrzypek, saksofonista, kompozytor) i dziennikarz Czwórki Damian Sikorski
Michał Urbaniak (muzyk, skrzypek, saksofonista, kompozytor) i dziennikarz Czwórki Damian SikorskiFoto: Adam Świetlicki/Czwórka

linia nocna adam świetlicki 1200.jpg
Linia Nocna: na koncercie dowiadujesz się, jakie są twoje piosenki

Impreza odbywa się nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Europy. Skierowana jest do wszystkich, którzy kochają grać muzykę we wszystkich stylach i gatunkach. Michał Urbaniak, założyciel zespołu Urbanator i pomysłodawca "Urbanator Days" opowiedział w Czwórce o wydarzeniach i idei, która od lat przyświeca imprezie.

Gamy może nauczyć się każdy, ale muzyka to coś bardziej wyrafinowanego. Prawdziwy jazz znajduje się między nutami Michał Urbaniak 

- Idea tej imprezy nawiązuje do lat mojej młodości. W tamtych czasach jamowanie z artystami, zwłaszcza zagranicznymi dodawało skrzydeł - mówił Michał Urbaniak. - Ze słuchacza mogłeś stać się współtwórcą muzyki. 

- Jazzmani wchodzący w skład Urbanatora to ludzie otwarci na nowe style. Wierzymy, że wszystkimi muzykami kieruje to samo: dusza, serce i rytm i to właśnie chcemy przekazać - wyjaśniał artysta. 

Kim są uczestnicy Urbanator Days? Kto może wziąć udział w warsztatach muzycznych Michała Urbaniaka? Czy konieczna jest znajomość gry na instrumencie? Jakich artystów spotkamy w ramach koncertów i warsztatów w Warszawie i Łodzi? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Michał Urbaniak (skrzypek, saksofonista, kompozytor)

Data emisji: 21.09.2018

Godzina emisji: 10.41

ac/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Igor Seider: na scenie zostawiamy 200 procent siebie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 11:58
Te wakacje były dla Igora Seidera, wokalisty projektów MamaSellita i Igorilla, wyjątkowe. Koncertując z zespołem, pracował jednocześnie nad własnym solowym krążkiem "Wbrew", który ukazać ma się już 29 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odliczamy czas do ogłoszenia zwycięzcy drugiej odsłony "Wydaj płytę z Będzie głośno!"

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2018 13:36
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 października w audycji "Będzie głośno". Zwycięzca wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń