Paweł Domagała: to nie jest klasyczna komedia romantyczna. Czeka nas sporo wzruszeń

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2018 08:00
Po wielu produkcjach telewizyjnych na dużym ekranie pojawia się film Filipa Zylbera pt. "Serce nie sługa". W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Paweł Domagała. 
Audio
  • "Serce nie sługa" z aktorami na premierze filmu rozmawia Beata Kwiatkowska (Stacja kultura/Czwórka)
Plan filmu Serce nie sługa. Na zdjęciu aktorzy: Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska
Plan filmu "Serce nie sługa". Na zdjęciu aktorzy: Paweł Domagała i Roma GąsiorowskaFoto: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

- To nie jest klasyczna komedia romantyczna. To komediodramat z elementami melodramatu - mówił wcielający się w postać Filipa aktor, Paweł Domagała. - To będzie film pełen wzruszeń - zapowiadał. 

- Ten film to opowieść o miłości - dodawał Borys Szyc. - Takiej, która przychodzi późno i że należy uważać, żeby jej nie przegapić - wyjaśniał i zradzał w jaką postać wcielił się w filmie. 

Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Dlaczego Mateusz Damięcki przekonuje, że to film opowiadający o prawdziwym życiu? Kogo w filmie zagrała Magdalena Różczka? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotowała: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 8.10.2018

Godzina emisji: 11.46

ac

Czytaj także

Misiek Koterski: nie byłem pewien, czy ludzie uwierzą w moją postać

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 15:30
Strach, smutek, złość, radość, wstręt, zazdrość i wstyd - to siedem, tyułowych uczuć, o których w swoim filmie postanowił opowiedzieć Marek Koterski. Z aktorami, odtwórcami ról w filmie, podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni rozmawiała Beata Kwiatkowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rusza toruński Tofifest. Nowe narracje w światowym kinie

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 13:29
- Tofifest to festiwal niepokorny. Ta niepokorność wyraża się w mówieniu głośno o sprawach z naszego punktu widzenia ważnych - mówiła dyrektor festiwalu Kafka Jaworska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Historia miłości, piękna i przemijania w krótkim metrażu Wojtka Klimala

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 13:09
- Niespodziewanie, po ośmiu latach postanowiłem wrócić do szkoły filmowej. Szukałem tematu do filmu dyplomowego. Punktem wyjścia do napisania scenariusza stały się byłe Miss Polski. Ciekawiło mnie, co robią na emeryturze - opowiadał reżyser "Elizabeth" Wojciech Klimala.
rozwiń zwiń