X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

BWA Wrocław otwiera piątą przestrzeń - "to dla nas nowy początek"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 17:11
- To dla nas nowa sytuacja, która stawia przed nami wiele zaskakujących wyzwań. Z wielkim projektem wiążą się także duże oczekiwania. Uczymy się działać w nowych warunkach i nowej przestrzeni - mówiła w Czwórce Katarzyna Roj, kuratorka w BWA Wrocław.
Audio
  • "Odjazd". Nowy adres sztuki współczesnej we Wrocławiu (Stacja kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: dudassbela/Pixabay

Nowe miejsce mieści na antresoli dworca kolejowego, która powstała w 2016 roku, kiedy Wrocław pełnił funkcję Europejskiej Stolicy Kultury. Teraz, gdy na czas remontu zamknięta zostanie galeria Awangarda, BWA Wrocław otwiera piątą – obok Dizajn, SIC! i Studio – przestrzeń na prezentację sztuki współczesnej. 

- Do tej przestrzeni na czas remontu "Awangardy" przeniesiemy nasz główny program. To bardzo duża odpowiedzialność - dodawała Anna Mituś. - Zwłaszcza, że to bardzo trudna przestrzeń do prezentacji sztuki współczesnej - wyjaśniała.

Z jakimi wyzwaniami w nowej przestrzeni BWA Wrocław muszą zmierzyć się kuratorzy? Jakiego tła potrzebuje sztuka współczesna? Czym będzie wyróżniał się "Odjazd"? Więcej na ten temat w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Katarzyna Roj, Anna Mituś (kuratorki przestrzeni sztuki w BWA Wrocław)

Data emisji: 11.02.2019

Godzina emisji: 10.16

ac/kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anda Rotenberg i Mirosław Bałka na otwarcie domu kultury OP ENHEIM

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 15:19
W październikowy weened (20-21.11) otwarta została wystawa "1/1/1/1/1", która jest wynikiem współpracy kuratorki Andy Rottenberg i polskiego artysty Mirosława Bałki. Prace rzeźbiarza otworzyły program artystyczny nowej instytucji kultury zlokalizowanej w centrum Wrocławia OP ENHEIM. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Galeria Studio BWA Wrocław otwiera wystawę Gregora Gonsiora

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 14:19
- Nasza współpraca artystyczna z Gregorem Gonsiorem trwa od 7 lat. Jest kostiumografem i projektantem mody. Projekty tworzy własnymi rękami, bo jako rzemieślnik pracuje ze skórami produkując buty i torby. Pracuje przy muralach i jest artystą wizualnym - wyliczała kuratorka wystawy "Szrot" Anka Herbut.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Retrogradacja". Płynna materialność przedmiotów

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 10:57
Retrogradacja to termin pochodzący z astronomii. Opisuje pozorny ruch wsteczny planet widoczny na tle gwiazd, który w rzeczywistości jest złudzeniem optycznym obserwowanym z Ziemi. Jest też tytułem najnowszej wystawy trójmiejskiej artystki Patrycji Orzechowskiej. 
rozwiń zwiń