X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polecamy książki. Alaitz Leceaga - "Las zna twoje imię"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 11:49
Powieść hiszpańskiej pisarki Alaitz Leceaga "Las zna twoje imię" to fascynująca, tajemnicza i mroczna historia o sile i determinacji kobiet w świecie rządzonym przez mężczyzn i o pełnej pasji walce o przetrwanie.
Audio
  • O książce Alaitz Leceaga "Las zna twoje imię" opowiada Kinga Michalska (Stacja Kultura/Czwórka)
Okładka książki
Okładka książkiFoto: mat. pras.

hazel wood książka 1200.jpg
Polecamy książki. "Hazel Wood" - Alicja w krainie mroku

Estrella i Alma to bliźniaczki, córki pewnego markiza i spadkobierczynie niezwykłych darów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w żeńskiej linii rodziny: jedna z nich umie rozmawiać ze zmarłymi, druga włada siłami natury. Ich życie naznaczone zostało też piętnem przepowiedni, według której jedna z nich umrze, zanim skończy piętnaście lat. Główne bohaterki, mimo strachu przed niebezpieczeństwami nie zawahają się zrobić tego, co konieczne, aby obronić swoją ziemię i dziedzictwo zapisane we krwi. - To książka wielowarstwowa, jednak czyta się ją bardzo szybko. Świetnie nakreślone są postacie obu sióstr. Kobiety są zróżnicowane, ale jednocześnie więcej je łączy niż dzieli. Gdy jedna z nich umiera, druga wciąż będzie odczuwała jej brak - opowiada Kinga Michalska.

ZOBACZ WIĘCEJ Kinga Michalska poleca książki >>>

Dlaczego warto zajrzeć do tej książki i jaki wpływ na twórczość autorki powieści "Las zna twoje imię" miały przemiany w Hiszpanii? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Gość: Kinga Michalska

Data emisji: 27.08.2019

Godzina emisji: 11.45

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Azyl" Diane Ackerman. Historia Antoniny Żabińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 16:22
- "Azyl" to historia Antoniny i Jana Żabińskich, szefów warszawskiego zoo w okresie wojennym, którzy dając schronienie żydowskim uciekinierom z getta, uratowali wiele ludzkich istnień - opowiadała Kinga Michalska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Człowiek, który umarł". Kryminał podszyty filozofią

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 16:03
"Człowiek, który umarł" autorstwa Antti Tuomainena to przewrotna powieść kryminalna, w której ofiara sama szuka swojego zabójcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki. "Hazel Wood" - Alicja w krainie mroku

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 13:20
"Hazel Wood" to pełna tajemnic powieść młodzieżowa Melissy Albert. Autorka balansuje na granicy baśni, horroru i powieści przygodowej dla młodzieży.
rozwiń zwiń