Premiery literackie na Facebooku i sport w domu. Spędź dzień z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 21:31
Zapraszamy do radiowej Czwórki, gdzie opowiadamy m.in. o nowym zjawisku w gastronomii, które miało być nowym kulinarnym trendem dekady, a stało się modelem ratunkowym dla całej branży.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Mr.Whiskey

Restauracje z dnia na dzień straciły możliwość przyjmowania klientów i ratują się jedzeniem sprzedawanym na wynos. A tym właśnie są ghostkitchens - to miejsca, gdzie jedzenie zamawia się tylko online i kuchnie, które przygotowują dania wyłącznie z dostawą do domu. O zjawisku rozmawialiśmy w audycji "Pierwsze słyszę".

ZOBACZ WIĘCEJ Zostań w domu z Czwórką - koncerty, nauka, podcasty >>>

W "Stacja Kultura" opowiadaliśmy o spontanicznym pisaniu książek. Pisarz Wojciech Chmielarz zaczął spontanicznie pisać nowe książki i publikować codziennie ich fragmenty na Facebooku. Czy to sposób na kwarantannę? Do zanurzenia się w świat literatury zapraszała też Anna Karczewska.

ZOBACZ TAKŻE Matura 2020 - zrób sobie powtórkę z Czwórką >>>

Po godz. 14.00 w audycji "Dajesz radę" zaglądamy do sieci w poszukiwaniu inspiracji na pobudzenie kreatywności w domu. Sprawdzimy też czy potrafimy poprawnie myć dłonie ("Czat Czwórki" po godz. 15.00), a w TOP-ie spawdzimy, jak działa KoronaScience - darmowy, internetowy kurs dla studentów, wliczany w punkty ECTS. 

***

Na dzień w Czwórce w audycjach "Pierwsze słyszę", "Stacja Kultura", "Dajesz radę""Czat Czwórki""TOP" zapraszamy przez cały dzień w środę (25.03).

ac/kd


Zobacz więcej na temat: Czwórka KULTURA #zostańwdomu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Azyl" Diane Ackerman. Historia Antoniny Żabińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 16:22
- "Azyl" to historia Antoniny i Jana Żabińskich, szefów warszawskiego zoo w okresie wojennym, którzy dając schronienie żydowskim uciekinierom z getta, uratowali wiele ludzkich istnień - opowiadała Kinga Michalska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

#Zostańwdomu. "Dziś w lesie nie zaśnie nikt" dostępny w sieci

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2020 14:07
Niełatwy czas kwarantanny to doskonała okazja, żeby sięgnąć do zasobów online. W siecie pojawił się m. in. Film "Sala samobójców. Hejter" czy polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt". O premierze online rozmawialiśmy z reżyserem Bartoszem Kowalskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Unia Literacka online. Polscy pisarze namawiają, by zostać w domu

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 23:07
Bogata oferta instytucji kulturalnych zachęca do zostania w domu. Z pomocą przychodzi Unia Literacka, inicjatywa polskich pisarzy organizujących codzienne spotkania literackie online.
rozwiń zwiń