UTD 2020. Miły ATZ na Czwartej Scenie Czwórki. "To będzie dobry koncert"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 15:51
Wystartowała 11. edycja festiwalu Up To Date w Białymstoku, któremu partneruje radiowa Czwórka. Spośród blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej, dziesięciu muzyków reprezentujących najciekawsze trendy w młodej polskiej muzyce wystąpi właśnie na Czwartej Scenie Czwórki. Miły ATZ zagra tam w piątek. 
Miły ATZ
Miły ATZFoto: mat promocyjne Def Jam Polska

up to date 2019 241 1200.jpg
Startuje Up To Date 2020. "Bezpieczeństwo i dobra muzyka"

Czwarta Scena Czwórki jak co roku prezentować będzie najciekawszych przedstawicieli przeróżnych muzycznych trendów. Wystąpią na niej m.in. Rasmentalizm, Tropical Soldiers in Paradise czy Beluga Stone. Jednym z artystów których usłyszymy na Czwartej Scenie Czwórki będzie Miły ATZ.

Wszystkie koncerty z naszej sceny będą transmitowane online. Miły ATZ będzie z nami, na Czwartej Scenie Czwórki w piątek (4 września) o 18.00. Słuchajcie go też w sieci!

Zobacz także:

To autor tekstów, czasami również DJ i producent. Do niedawna związany był z Mordor Muzik, aktualnie członek gdyńskiej ekipy Undadasea i labelu Def Jam Recordings Poland. Na swoim koncie ma także gościnne występy m.in. z Pokahontaz czy Paluchem. Grime, UK Garage i Hip-hop to główne gatunki pomiędzy którymi balansuje. Jak Miłosz Szymkowiak sprawdzi się na Czwórkowej scenie podczas UTD 2020? - Dla mnie liczą się przede wszystkim reakcje ludzi na moją muzykę. Reakcje niewymuszone, lubię, gdy nie trzeba ich namawiać, sami świetnie się bawią - mówił gość Czwórki. - Jeśli będzie tak, jak zazwyczaj, to ten koncert też się uda - zapowiadał.

ZOBACZ TAKŻE Miły ATZ i  jego "Czarny Swing". "Jest naprawdę grubo" >>>

Posłuchaj
05:12 2020 11_16_11_PR4_Kultura_MiłyATZx.mp3 Miły ATZ zapowiada swój występ na Up To Date Festival 2020 (Stacja Kultura/Czwórka)

To także autor świetnie przyjętego albumu "Czarny Swing", który premierę miał w maju tego roku. - Ten album jest dopieszczony na maksa. Dziś pewnie bym coś do niego dodał, ale to już drobnostki, małe szczegóły. Pisałem ten album przez trzy lata, część numerów powstała w ciągu kilku miesięcy. Myślę, że jak na debiut to całkiem szybko - wspominał Miły ATZ. - Widzę, że odbiór jest bardzo dobry. Ludzie przychodzą i wiedza, czego chcą, znają teksty. Do tego dochodzi warstwa muzyczna, nasze numery to w większości bengery. Udaje mi się też zachować odrobinę klimatu freestyle'owego, lecą biciki, a rapuję stare zwrotki - opowiadał o koncertach Miły ATZ. I jak zapowiadał, podczas show na UTD 2020 słuchacze także spodziewać się będą mogli kilku niespodzianek.  

Wszystkie koncerty z naszej sceny będą transmitowane online.

Źr. Up To Date Festival/Up To Date Festival 2020

Sprawdź też:

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Rozmawia: Damian Sikorski 

Gość: Miły ATZ (Miłosz Szymkowiak)

Data emisji: 1.09.2020

Godzina emisji: 11.15

kd/pg


Czytaj także

Muniek Staszczyk z solową płytą: "Syn miasta" to mój muzyczny oddech

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 15:51
Muniek Staszczyk zapowiada solową płytę "Syn miasta". Singiel zatytułowany "Pola" napisał m.in. Dawid Podsiadło, a w klipie zobaczymy Agatę Buzek i Jacka Braciaka. - To dla mnie taki "muzyczny oddech". Robię dziś coś zupełnie innego niż w T.Love - mówił w rozmowie z Czwórką.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Singlem "Nie chcę zmieniać nic" Leski zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 13:50
Absolutnie magiczny, intymny i prawdziwy. Wyjątkowy zapis tego specyficznego czasu Leski prezentuje w piosence "Nie chcę zmieniać nic", która ma być zapowiedzią trzeciego albumu artysty "Pieśni bez napinki".
rozwiń zwiń