Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2021. Co się będzie działo?

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 08:45
46. odsłona Festiwalu zbliża się wielkimi krokami. W dniach 20-26 września w Gdyni panować będzie filmowy klimat i magia szklanego ekranu, bo "Gdynia kocha film, film kocha Gdynię" - to hasło od lat towarzyszy Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych.
Festiwal polskiego kina w Nowym Jorku ruszy 30 kwietnia
Festiwal polskiego kina w Nowym Jorku ruszy 30 kwietniaFoto: shutterstock.com

W środowe przedpołudnie opowiemy o festiwalowych planach i programie tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przez sześć festiwalowych dni Gdynia przekształci się w filmową stolicę Polski, a czym będzie żył festiwal i jakie atrakcje czekają na widzów, jurorów i dziennikarzy opowie rzecznik prasowy Festiwalu.


żeby nie było śladów pap 1200.jpg
Festiwal Filmowy w Wenecji: polski slow burner i "Diuna" w kawałkach

Czytaj także:

Również w audycji Ada Janiszewska zaprosi na przegląd wystaw w światowych galeriach, podpowiemy jakie gry zabrać ze sobą na piknik. Tym razem zdradzimy zasady gry "Tu i tam", która łączy w sobie zalety gry logicznej i strategicznej.

Zaprosimy także do wysłuchania kolejnej części "Bajek robotów" Stanisława Lema, które od poniedziałku do piątku o godz. 10.45 czyta Łukasz Borkowski.

***

Na audycję "Stacja Kultura" w środę (15.09) o godzinie 10.05 zaprasza Kasia Dydo.

aw

Czytaj także

Seriale online. Co warto obejrzeć w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 19:20
Komedia kryminalna w duchu Agathy Christie, historie słynnych napadów oraz filmowych hitów. O serialach w sieci opowiada Maciej Kędziora z Filmawki. 
rozwiń zwiń