Seriale online. Co warto obejrzeć w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 19:20
Komedia kryminalna w duchu Agathy Christie, historie słynnych napadów oraz filmowych hitów. O serialach w sieci opowiada Maciej Kędziora z Filmawki. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/frankie's

Posłuchaj
12:58 CZWÓRKA Stacja Kultura - seriale 22.07.2021.mp3 Seriale na weekend poleca Maciej Kędziora (Stacja Kultura/Czwórka)

Grupa gości hotelowych spędza wakacje w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Sielanka nie trwa jednak wiecznie. - Dla mnie "Biały lotos" to "sukcesja" na wakacjach - ocenia krytyk filmowy - To chyba pierwszy naprawdę zabawny film w dorobku Mike'a White'a. Na razie dostępne są tylko dwa odcinki tej produkcji, kolejne będą pojawiać się co tydzień. 

Biały Lotos Zwiastun Polski nowego serialu HBO / Zwiastuny HD

Od skradzionych milionów po... zaginiony luksusowy burbon. Serial "Słynne napady" przybliża historie zwyczajnych ludzi, którym prawie udało się dokonać nadzwyczajnych napadów. - To kolejna propozycja z serii "True Crime", czyli opowieści o prawdziwych zbrodniach. Moją uwagę szczególnie zwróciła historia szalonego napadu na destylarnię whisky - dodaje rozmówca Michała Piwowarka. 

Posłuchaj także:

"Filmy naszej młodości" to hołd złożony historii kina. Pierwszy sezon ukazał się dwa lata temu, teraz  mamy kolejny, w sumie 8 opowieści o kultowych produkcjach w świecie filmu. Wśród nich są m.in. "Szklana pułapka", "Dirty Dancing" czy "Kevina sam w domu" - wymienia Maciej Kędziora.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Maciej Kędziora (Filmawka.pl, student katowickiej Filmówki)

Data emisji: 22.07.2021

Godzina emisji: 10:15

kul

Czytaj także

Kaja Klimek poleca seriale: "Co robimy w ukryciu?", "To wiem na pewno", "The Office"

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2020 14:20
- Mark Ruffalo jest jednym z moich ulubionych aktorów. W serialu "To wiem na pewno" można go oglądać w podwójnej roli braci bliźniaków. I warto to zrobić, bo on niesie tę historię na skrzydłach swoich emocji - mówi Kaja Klimek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Fargo" powraca. Serial online, film na DVD

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2021 15:15
"Fargo" to przepełniony zjadliwym humorem thriller, w którym występuje prawdziwa plejada gwiazd. Premiera filmu odbyła się w 1996 roku, teraz powraca na DVD. - Fargo to jeden z najsłynniejszych i najbardziej reprezentatywnych filmów braci Coen - mówi Błażej Hrapkowicz. W filmie twórcy korzystają z pewnej satyry, wyolbrzymienia, z groteski także, co jest cechą charakterystyczną wielu ich filmów.
rozwiń zwiń