Psychoterapeuta "Bez tajemnic" (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 13:10
Od 17 października można oglądać pierwsze odcinki serialu stacji HBO. Produkcja jest wzorowana na izraelskim scenariuszu serialu "Be'Tipul", na bazie którego powstał serial wyprodukowany przez amerykańskie HBO – "In Treatment".
Audio
  • Rozmowa z Anną Kazejak
  • Kamil Jasieński o różnicach pomiędzy izraelską i amerykańską wersją serialu

Nowy serial opowiada historię psychoterapeuty i jego kilkorga pacjentów. Niemalże cała akcja dzieje się w gabinecie.

Jak z takim wyzwaniem poradziło sobie dwoje reżyserów, czyli Jacek Borcuch i Anna Kazejak oraz aktorzy grający główne role - Jerzy Radziwiłłowicz i Krystyna Janda? Pytała Olga Mickiewicz.

O kulisach powstawania serialu opowiadali reżyserzy: Jacek Borcuch i Anna Kazejak oraz aktorzy Jerzy Radziwiłłowicz i Krystyna Janda.

Oprócz nich na ekranie pojawią się też między innymi Małgorzata Bela czy Marcin Dorociński. Pierwsze odcinki serialu "Bez tajemnic" można oglądać 16 października (w wersji niekodowanej) i 17 października na kanale HBO.

Posłuchaj rozmowy z reżyserką serialu, która gościła w audycji "Stacja Kultura", jak również reportażu Kamila Jasieńskiego o różnicach pomiędzy izraelską i amerykańską wersją produkcji.

---

Serial "Bez tajemnic" składa się z 45 odcinków i będzie emitowany przez 9 tygodni od 17 października od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w HBO i HBO HD. Powtórki poszczególnych odcinków serialu będą emitowane tego samego dnia w HBO2 o godz. 22.00. Powtórki wszystkich pięciu odcinków z każdego tygodnia będzie można oglądać co niedzielę od godz. 21.30 w HBO2. Dodatkowo w HBO2 od drugiego tygodnia emisji będzie można obejrzeć poprzedni odcinek serialu dotyczący danej postaci o godz. 21.30 przed emisją odcinka premierowego.

/
Czytaj także

Łona i Webber zagrali w Czwórce! (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:15
Jeden z najlepszych polskich hip hopowych składów, wystąpił w audycji Hirka Wrony, gdzie na żywo i przy wsparciu żywego zespołu wykonał piosenki ze swojej najnowszej płyty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Banksy. Nie ma jak w domu" - książka Steve’a Wrighta

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 10:00
Publikacja ta jest połączeniem przewodnika, reportażu i albumu, będącego hołdem dla sztuki Banksy’ego oraz wnikliwym obrazem kontrowersyjnego artysty, określanego często jako znanego z faktu, że nic o nim nie wiadomo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Elektro-akustyczna Natalia Kukulska w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2011 17:30
W studiu radiowej Czwórki, w audycji Ministerstwo Dźwięku wystąpiła Natalia Kukulska.
rozwiń zwiń