X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niedenthal bez polityki

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 17:03
Fotograf Chris Niedenthal odwiedzi "Stację Kultura", by opowiedzieć o wystawie "Dokument", która pokazuje, jak żyło się w Polsce w latach 70. i 80.
Fotografia Chrisa Niedenthala
Fotografia Chrisa Niedenthala Foto: źr. www.laznia.pl

Najnowsza wystawa prac Niedenhala prezentowana w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku koncentruje się na najwcześniejszym okresie działalności fotoreporterskiej artysty w Polsce, w latach 70. i 80. Ekspozycja nie eksponuje tak bardzo jego ikonicznych obrazów stanu wojennego i wydarzeń politycznych, ale ukazuje zwyczajne sceny rodzajowe i radzenie sobie z codziennością w PRL-u, która dla fotoreportera z Wielkiej Brytanii musiały być szczególnie absurdalna, dziwna lub dramatyczna.

Jakie zdjęcia składają się na tę wystawę i czego Chris Niedenthal najbardziej żałuje? O tym we wtorek, 10 lipca po godzinie 11.00 - w "Stacji Kultura".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artyści zawalczą ze stereotypem Śląska

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 13:50
Projekt Metropolis to akcja zorganizowana, by zmierzyć się ze stereotypowym myśleniem o Górnym Śląsku. Anna Baumgart z kamerą już rozpoczęła swoją rezydencję na Śląsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szukasz pracy na wakacje? Pieniądze leżą na ulicy

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 15:00
Wakacyjna praca z jednej strony może zasilić nasz portfel, z drugiej - stać się niezapomnianą przygodą. Wiedzą o tym artyści uliczni, którzy lato spędzają w najpiękniejszych miastach na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Latałło po drugiej stronie plakatu

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2013 14:00
Skończył historię sztuki na paryskiej Sorbonie i w swoich filmach często wykorzystuje zdobytą tam wiedzę. Tak było w przypadku "Drugiej strony plakatu" - dokumentu, który Marcin Latałło zrobił o Polskiej Szkole Plakatu.
rozwiń zwiń