Bovska z singlem "Leżałam": teraz moim celem jest działanie

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 20:33
Światło dzienne ujrzał właśnie nowy singiel Bovskiej "Leżałam". - To uniwersalna piosenka, o tym, co dzieje się, gdy pojawia się tęsknota za czymś nieuchwytnym, o potrzebie bliskości, ważnych momentach - mówiła wokalistka.
Audio
  • Bovska o nowym singlu "Leżałam" i planach związanych z płytą (Stacja Kultura/Czwórka)
Bovska w Czwórce
Bovska w CzwórceFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Tworzenie muzyki to nie jest demokratyczna sztuka. Każdy artysta będzie walczył o swoją wizję utworu Bovska

Utwór Utwór po raz pierwszy został zaprezentowany szerszej publiczności w ramach tegorocznego "Open'er Festival" w Gdyni. Współtworzył go Janek Smoczyński. - Siadamy razem ramię w ramię w studiu i piszemy piosenki. Czasem spieramy się, czasem wręcz przeciwnie. Mamy różne systemy pracy, ale ten utwór powstał "bardzo wspólnie" - opowiadała Bovska. - Sukces naszej współpracy polega chyba na wzajemnym zaufaniu i na tym, że bardzo dobrze się znamy: swoje mocne i słabe strony - mówiła w rozmowie z Kasią Dydo Bovska.

bovska sikorski 1200.jpg
Bovska: na scenie zamieniam się w moje piosenki

W programie wokalistka mówiła także o tym, czy czuje się gwiazdą. - Nie chcę tego oceniać. Skupiam się na tym, by pracować twórczo, robić swoje dalej. I by lubić to co robię - mówiła Bovska. - Porównywanie się do innych, próby podsumowania, najczęściej kończą się stanem niezbyt pozytywnym. Staram się tego nie robić.

O podróżowaniu komunikacją miejską i szkicowaniu ludzi w autobusach, o tym, co jest wyznacznikiem bycia gwiazdą i wyrozumiałości fanów. O nowym teledysku, który powstał do tego singla, a którego premiera miała miejsce 8 października i o najważniejszych fanach - tych, którzy czekają na nas w domach - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Bovska mówiła także o powstawaniu nowego krążka. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Bovska

Data emisji: 8.10.2019

Godzina emisji: 11.30

kd

Czytaj także

Antek Sojka: płyta "Po niebie" mnie uwolniła  

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 16:59
Debiutancki album Antka Sojki "Po niebie" to 11 utworów utrzymanych w ciekawej stylistyce, w której można odnaleźć wiele różnych "smaków i barw".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muniek Staszczyk z solową płytą: "Syn miasta" to mój muzyczny oddech

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 15:51
Muniek Staszczyk zapowiada solową płytę "Syn miasta". Singiel zatytułowany "Pola" napisał m.in. Dawid Podsiadło, a w klipie zobaczymy Agatę Buzek i Jacka Braciaka. - To dla mnie taki "muzyczny oddech". Robię dziś coś zupełnie innego niż w T.Love - mówił w rozmowie z Czwórką.
rozwiń zwiń