Czy Twój pies ma już konto na fejsie?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 09:30
Jeśli nie, zarejestruj go na pierwszym polskim portalu społecznościowym dla zwierząt. Bądźcie czujni, nadchodzi nowa moda.
Czy Twój pies ma już konto na fejsie?
Foto: Glow Images/East News

Biorąc pod uwagę, że w Wielkiej Brytanii co dziesiąte zwierzę ma profil na Facebooku, YouTube, Twitterze, można spodziewać się, że Pethome.com odniesie sukces w Polsce. Sprawdzimy jak będzie wyglądać ten portal.

Opowiemy też o mipsterach, czyli wylansowanych muzułmanach, którzy podbijają Internet - czy noszenie Ray Banów nie kłóci się z postanowieniami islamu? Zapytamy o to muzułmanów mieszkających w naszym kraju.

Zajmiemy się również ciekawą kampanią Urzędu ds. Cudzoziemców, której celem jest ocieplenie ich wizerunku w Polsce oraz piękną inicjatywą "Szpik na szczyt". Na Kilimandżaro wyruszają osoby po przeszczepie szpiku, dawcy oraz grupa polskich lekarzy transplantologów, a wraz z nimi dziennikarka Polskiego Radia Nina Karczmarewicz. Ją podpytamy o przygotowania do wyprawy, a szefową Fundacji "Przeciwko Leukemii", Monikę Sankowską, o ideę projektu.

A po 8.00 w Czwórkowym studiu pojawi się tłumaczka książki "To ja, Malala" - czyli historii pakistańskiej dziewczyny, która z narażeniem życia walczy o prawa kobiet i ich dostęp do edukacji oraz opowieści o życiu najmłodszej w historii kandydatki do pokojowej nagrody Nobla.

Na "Poranek OnLine" zaprasza Justyna Dżbik - we wtorek, 14 stycznia, w godzinach od 6.00 - 9.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Gondek: przebiegniemy cztery pustynie, żeby zrealizować swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 11:25
Cztery maratony na czterech kontynentach, a ich tylko dwóch. Andrzej Gondek i Marek Wikiera mają ambitne postanowienie na nowy rok. Chcą dotrzeć do mety czterech najtrudniejszych pustynnych biegów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

David Bond: jestem specjalistą od marketingu Matki Natury

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 08:00
Nazywa się Bond, ale nie broni imienia Jej Królewskiej Mości tylko troszczy się o dzieciaki. Z myślą o nich stworzył projekt Wild Thing i próbuje wyrwać dzieci ze szponów nowych technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Amy Goodman: rzetelny dziennikarz powinien bronić demokracji

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 07:30
- Rzetelne dziennikarstwo jest niezbędne do funkcjonowania demokratycznego państwa - uważa Amy Goodman, amerykańska ikona niezależnego dziennikarstwa.
rozwiń zwiń