Tanie wakacje - podróż za jeden uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 11:40
Kiedyś autostopem podróżowała cała Polska. Jak wygląda to dziś? Okazuje się, że autostopowicze mają własne portale i prężnie działają w sieci. Czyżby wracała moda na podróże za jeden uśmiech?
Tanie wakacje - podróż za jeden uśmiech
Foto: Glow Images/East News

W "Poranku OnLine" na to pytanie spróbują odpowiedzieć Michał Migała i Mariusz Infulecki.

Sprawdzimy jak w trosce o ekologię i własny portfel zminimalizować koszty podróżowania. Podpowiemy jak znaleźć pasażera lub kierowcę, który jedzie w tym samym kierunku i podzieli z nami koszty transportu. Z gośćmi powspominamy najdziwniejsze przygody w trakcie jazdy autostopem.

To wszystko już we wtorek, 5 sierpnia - od godz. 6.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka podróże wakacje

Czytaj także

Elżbieta Dzikowska: w podróży liczy się przygoda

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 12:00
- Kiedyś w podróży zdana byłam sama na siebie, dziś technologia wyręcza mnie w wielu sprawach - mówi znana globtroterka Elżbieta Dzikowska. - Zawsze mam ze sobą komórkę i aparat fotograficzny. Ale nie jestem niewolnikiem elektronicznych gadżetów. Najważniejsze jest, by towarzyszyli mi przyjaciele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mierzeja Wiślana - region pełen bursztynu i powojennych pamiątek

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 08:00
Mierzeja Wiślana to piaszczysty wał na południowo-wschodnim brzegu Zatoki Gdańskiej. Ma około 96 km długości i niecałe 2 km szerokości, a jej wysokość w niektórych miejscach sięga 30 m. - Moim zdaniem nigdzie w Polsce nie ma tak pięknych plaż, jak właśnie tam - mówi podróżnik Adam Gąsior.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polak na wakacjach - już bez białych skarpet, ale ciągle z ułańską fantazją

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 10:00
Co trzeci Polak chce wyjechać na wakacje, a połowa z nas na urlopie spędzi od 8 do 14 dni. Takie są najnowsze statystyki dotyczące letniego wypoczynku. A co z naszymi letnimi przyzwyczajeniami i zachowaniami? Czy Polak na wakacjach nadal sieje postrach i zniszczenie?
rozwiń zwiń