Muniek, Kazik i Maleńczuk o szkolnych czasach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2014 13:54
Wagary, ściąganie, kłamstwa, bójki - działo się! O swoich (i nie tylko) największych szkolnych grzechach i przygodach w środowy poranek opowiedzą Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski i Maciej Maleńczuk.
Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk Foto: Bartosz Bajerski

W środę, 10 września porozmawiamy o największych grzechach uczniów polskich szkół. Słuchacze Czwórki opowiedzą o swoich sposobach i sprawdzonych metodach na ściąganie, a do szkolnych wspomnień powrócą także znani muzycy - buntownicy, czyli Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski i Maciej Maleńczuk.

Czytaj także Muniek Staszczyk: Jestem dumny z publiczności T.Love <<<

Gościem audycji będzie także Kinga Paruzel blogerka kulinarna, która doradzi, jak powinno wyglądać i z czego powinno się składać pożywne i zdrowe szkolne śniadanie. Opowie także o swojej książce kulinarnej "Nie... zwykła kuchnia. Bo każdy jest inny", która ukaże się na polskim rynku w połowie września.

Na audycję "Poranek OnLine" zapraszamy w środę, 10 września, od godz. 6.00 do 9.00.

(kd)

Czytaj także

Kazik Staszewski - zapalony kinoman

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 15:00
Kazik Staszewski jest znanym muzykiem, autorem tekstów, gra na saksofonie, ale okazuje się, że nie tylko dźwięk jest jego pasją. Artysta uwielbia spędzać czas przed ekranem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Radek Kotarski: warto iść na studia

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 13:00
Radek Kotarski jest twórcą słynnego kanału popularnonaukowego "Polimaty” w serwisie Youtube.com. Jego profil obserwuje ponad 281 tysięcy subskrybentów. Vloger w swoich filmach nie skupia się na jednej dziedzinie i porusza rozmaite tematy. W studiu Czwórki rozmawialiśmy z autorem "Polimatów” o systemie edukacji w polskich szkołach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dzieci mogłyby nauczyć się więcej, gdyby nie chodziły do szkoły

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 13:30
- Dzieci poznają świat non-stop. Gdyby tę ciekawość świata i przyjemność towarzyszącą procesowi edukacji zachować jak najdłużej, polscy uczniowie nie przestawaliby się uczyć - przekonują goście Czwórki. - Świat ma fajerwerki, w szkole ich brakuje. Dziecko zamknięte w klasie kompletnie traci motywację.
rozwiń zwiń