Justyna Kowalczyk po operacji i powrót Gołoty

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 10:25
Darek Matyja komentuje sportowe wydarzenie tygodnia - w tym operację Justyny Kowalczyk oraz powrót Andrzeja Gołoty do sportu.
Audio

55 minut trwał zabieg artroskopii kolana Justyny Kowalczyk, który był planowany już kilka miesięcy temu. Czekano tylko na zakończenie sezonu. W czasie gdy inne biegaczki wypoczywają w ciepłych krajach nasza najlepsza biegaczka narciarska będzie więc przechodzić rehabilitację. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem to ma rozpocząć treningi juz na początku maja.

Pod nieobecność Kowalczyk największe zainteresowanie mediów podczas mistrzostw Polski w narciarstwie biegowyn towarzyszyło powrotowi Kornelii Marek. Po dwuletniej przerwie spowodowanej dyskwalifikacją za doping, w dwóch startach zdobyła od razu dwa medale - brąz w sprincie i złoto w biegu na 5 km.

W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto" nie zabrakło też innych tematów wokółsportowych, jak powrót Andzreja Gołoty i tragedia podczas meczu Tottenham - Bolton. Posłuchajcie załaczonego pliku dźwiękowego.

 

Darek Matyja

Czytaj także

Polski "atak zimy" i "czerwony" Borysiuk

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 09:22
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia weekendu, czyli "Nie wszystko złoto co się świeci".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Skakanie, bieganie i "granie w kulki"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 09:30
W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto..." Tomek Burnos i Darek Matyja, tym razem nie do końca poważnie, komentują sportowe wydarzenia weekendu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - W piłkę nożną gra się wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 11:12
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują mecze fazy play-off Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej oraz inne wydarzenia minionego weekendu.
rozwiń zwiń