Ula pokazała pazurki

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 10:51
Urszula Radwańska radzi sobie na trawie lepiej niz polscy piłkarze podczas Euro 2012.
Audio

Tak grającej Urszuli Radwańskiej nie pamiętam... Młodsza z sióstr Radwańskich w ostatnich tygodniach, w odróżnieniu od Agnieszki, gra jak... z nut. Pokonanie takich przeciwniczek jak Marion Bartoli, Flavia Penetta czy Sofia Arvidsson to już są wyniki światowej klasy. Ciekawe czy tę formę zdoła utrzymać podczas rozpoczynającego się Wimbledonu i w igrzyskach olimpijskich. Jeśli zaś chodzi o Wimbledon - to będziemy mieli mocny polski akcent. Oprócz Urszuli zagra w nim także Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot oraz dwoje zawodników, którzy przebili się przez trzy rundy kwalifikacji - czyli Jerzy Janowicz i Sandra Zaniewska.

O tenisie, piłce nóżnej i brydżu więcej znajdziesz w załaczonym obok pliku dźwiękowym.

Darek Matyja

Czytaj także

Dach, a sprawa polska

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2012 13:45
Jutro drugi mecz Polaków na Euro 2012. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się z Rosjanami. Czy Polacy wyciągną wnioski z drugiej połowy meczu z Grecją, o której rozmawiałem ze Stefanem Szczepłkiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie tylko Euro prawdziwy kibic żyje

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2012 09:15
W piątkowym "Nie wszystko złoto" Tomek Burnos i Darek Matyja oprócz oczywiście zbliżającego się meczu Polska-Czechy, zajęli się także szansami medalowymi podczas igrzysk olimpijskich z Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Adamek poprawił humor kibicom

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 10:30
Emocje związane z Euro 2012 nieco opadły wraz z pożegnalnym występem naszej reprezentacji w meczu z Czechami. Na otarcie łez mogliśmy cieszyć się z kolejnej wygranej Tomasza Adamka na zawodowym ringu.
rozwiń zwiń