X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejny sukces WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 12:17
40 milionów złotych już jest na koncie fundacji, a będzie jeszcze więcej. Od 7 rano wolontariusze w całej Polsce zbierali pieniądze w szczytnym celu. Czwórka też się dołączyła.
Audio

Jurek Owsiak znów ładnie dyrygował Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, już 21. raz, a Polacy znów chętnie wrzucali pieniądze do wośpowych skarbonek.

13 stycznia 2013 roku armia wolontariuszy, mimo mrozu, wyszła na ulicy miast i miasteczek Polski. Już we wczesnych godzinach porannych w puszkach zbierających pobrzękiwały pierwsze datki.

Stadion
Stadion Legii /fot. Czwórka/Błażej Prosniewski

Szczodrze było też na stadionie Legii - co sprawdził Błażej Prośniewski - wrzucając do puszki dowolną kwotę, można było zobaczyć to, co na co dzień jest niedostępne dla kibiców - szatnie, stanowiska dziennikarskie czy loże vipowskie.

Stadion
Stadion Legii /fot. Czwórka/Błażej Prośniewski

Czwórka oczywiście też włączyła się w akcję. Na aukcji wystawiliśmy: prowadzenie serwisu Czwórki, dzień z Czwórką w Czwórce i dwie płyty. Za miesiąc przyjedzie do nas Mateusz i podejmie wyzwanie prowadzenia wiadomości pod czujnym okiem naszych mistrzów od serwisów.  Dzień w Czwórce i z Czwórką wygrała Kamila płacąc 850 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Płyta zespołu Coma z autografami  została wylicytowana za 260 złotych, a album Pezeta i Małolata za 205 złotych.

Orkiestra zagrała na całym świecie. Do puszek dorzucali się mieszkańcy Chicago, Waszyngtonu, Nowego Jorku, Londynu czy Brukseli. Pieniądze na pomoc dzieciom i seniorom zbierali też żołnierze stacjonujący w Strefie Gazy.

Więcej o 21. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dowiesz się słuchając załączonego materiału Błażeja Prośniewskiego z audycji Justyny Dżbik "Poranek OnLine".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Policja: 21. Finał WOŚP przebiega spokojnie

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 17:56
Z informacji Komendy Głównej Policji wynika, że do godz. 18 odnotowano 21 incydentów. Policja apeluje do wolontariuszy o to, by zwłaszcza po zmroku zbierali pieniądze w grupach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podczas 21. Finału WOŚP doszło do 27 incydentów

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 23:07
25 incydentów dotyczyło kradzieży lub prób kradzieży, a dwa zostały zakwalifikowane jako rozboje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak: finał się udał, ciężka praca przed nami

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 06:47
39 855 148 złotych - to suma, którą wstępnie udało się zebrać podczas 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń