X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jogą i śmiechem poprawić życie

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 17:00
Piotr Bielski, znany społeczności internetowej jako "Jogin Śmiechu", zmienił swoje życie dzięki jodze. Swoje doświadczenia przekazuje teraz innym. Wierzy, że humorem i gimnastyką można pokonać wszelkie trudności.
Audio
  • Joga śmiechu zmieniła życia Piotra Bielskiego. Reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej (Czwórka/4 do 4)
Jogin śmiechu prowadzi zajęcia
Jogin śmiechu prowadzi zajęcia Foto: archiwum gościa/ Facebook

Duży wpływ na zmianę w jego życiu miała choroba ojca. - Widziałem jak na moich oczach mężczyzna, który był moim bohaterem, po prostu gaśnie. Guz mózgu niszczył go metodycznie. Żeby znaleźć siłę do codziennej pomocy, przeciwstawieniu się złym emocjom, które we mnie narastały, poświęciłem się lekturze i odnalazłem jogę. Tak to się zaczęło na dobre - opowiada bohater reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej.
PRZECZYTAJ: Dobry sposób na relaks - joga

Joga śmiechu to ruch, który rozpoczął się 19 lat temu w Indiach z inicjatywy Madana Katarii. Bielski uczył się jego zasad bezpośrednio od indyjskiego mistrza. - To unikalna gimnastyka dla zdrowia i dobrego samopoczucia, pozytywnego stosunku do życia. Na początku sam nie traktowałem tego poważnie, nie widziałem w tym nic szczególnie głębokiego. Potem znajomy uświadomił mi, że w Indiach istnieje cały ruch ludzi, którzy spotykają się na przykład o 6.00 w parku i wspólnie praktykują tę formę gimnastyki - przybliżył kulisy zajęcia, które zmieniło jego życie.
Żeby dowiedzieć się więcej o przeżyciach "Jogina Śmiechu", jego codziennej pracy i misji - wysłuchaj reportażu z "4 do 4".
ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tabletka nie pomaga tak, jak drugi człowiek

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 18:18
- Używam stabilizatorów, bo choroba wyłączyła moje ręce z normalnego funkcjonowania. Podniesienie kubka herbaty jest niemożliwe. Nie robię zakupów, bo nie jestem w stanie ich udźwignąć - mówi osoba chora na reumatoidalne zapalenie stawów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pszczelarstwo - to po prostu trzeba kochać

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 17:00
Pewnego dnia, w gazecie rolniczej, Tomek zobaczył ogłoszenie z ofertą sprzedaży uli. Pomyślał "czemu nie?" i od tego zaczęła się jego nowa pasja. Dziś jest zawodowym pszczelarzem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dopalacze" - legalny substytut narkotyków?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 17:00
"Dopalacze" to potoczna nazwa różnego rodzaju produktów, zawierających substancje psychoaktywne. Środki te są produkowane, aby ominąć obowiązujące zakazy antynarkotykowe.
rozwiń zwiń