Wierni electropopowi

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2010 14:48
Mosqitoo to kolejny zespół, który wystąpi w ramach imprezy "Klubowe w Iguanie".
Audio

Już 23 września Mosqitoo zagra w warszawskim klubie Blue Cactus & Iguana Lounge. Zespół, specjalizujący się w muzyce elektronicznej, ma na swoim koncie wiele sukcesów, m. in. na festiwalu Top Trendy czy festiwalu w Opolu. Członkowie grupy: Monika Głębowicz i Rafał Malicki byli gośćmi "Magazynu". Na antenie Czwórki opowiadali o koncercie, muzyce i planach na przyszłość.

- Jesteśmy zaszczyceni możliwością wzięcia udziału w kolejnej odsłonie imprezy "Klubowe w Iguanie" – wyznał Rafał Malicki. Podkreśla, że warszawski występ będzie także doskonałą okazja do promowania najnowszej płyty "Synthlove".

W Blue Cactus & Iguana Lounge fani będą mieli okazję podziwiać zespół w tzw. koncertowym składzie. Do Moniki Głębowicz i Rafała Malickiego dołączą: „Miodu”, czyli Michał Mioduszewski – bębny elektroniczne, i dj Mickey Mouse.

Mosqitoo nie planuje na razie trasy koncertowej, lecz nie wyklucza spontanicznych występów. Obecnie muzycy koncentrują się na pisaniu nowych kawałków, które mają się ukazać na kolejnej, czwartej płycie.

Goście Justyny Dżbik tłumaczyli na antenie Czwórki, że starają się być perfekcjonistami i dlatego nagrywanie zajmuje im dużo czasu. – Każdy numer testowany jest na wiele sposobów, na różnych odsłuchach – tłumaczył Rafał Malicki.

Muzycy wciąż tworzą w konwencji elektro pop. – Taka muzyka naturalnie z nas wypływa i nie planujemy zmieniać stylu – podkreślają. To dobra wiadomość dla fanów zespołu, którzy zapewnie licznie zjawią się 23 września w Blue Cactus & Iguana Lounge przy ulicy Zajączkowskiej 11 w Warszawie.

ap/ŁSz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nagrywam to, co mi w duszy gra"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2010 16:03
20 września miała premierę najnowsza płyta Natalii Przybysz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fajerwerki, cuda wianki...

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2010 13:08
Budyń o koncertach Pogodno i niekompetencji dziennikarzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Winyle potrzebne od zaraz!

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2010 11:23
Trwa akcja zbierania płyt winylowych. Hirek Wrona wykorzysta je podczas prowadzenia zajęć na temat muzyki i jej nośników w Mediatece.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czar tańca z Zielonej Wyspy

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2010 18:01
Taniec irlandzki zachwyca różnorodnością form. Łączy tradycję ze współczesnością.
rozwiń zwiń